Little Bone Lodge

• Veľká Británia The Last Exit (viac)

Dva zločinní bratři na útěku během silné bouře hledají útočiště v pustém statku. Když vezmou domácí rodinu do zajetí, zjistí, že dům skrývá svá vlastní temná tajemství. (mokelembembe)

Easykill

V novince z Anglie se hraje nejvíc na vykreslení a chování postav než na trýznivý masakr. Ale to není vůbec na škodu, spíš naopak. Ti bystřejší na pár věcí (stejně jako já) přijdou nejspíš hned, je to lehce předvídatelné, ale to nic nemění na faktu, že film si drží laťku i atmo od začátku. Je to taková hra s divákem, na kterou stranu se přidá a věřím, že se bude přelétat ve velkém. Twistů je zde požehnaně a jsou fajn. Herecky se to taky dá.. V jednom baráku se potká víc magorů než je zdrávo a to na solidní drama stačí. Já se bavil skvěle. ()

Miroslav.Zac

Horory frčí a jen blázen by toho nevyužil. Proto je spousta filmů, které viděly horor jen z vlaku, zařazena do tohoto ranku. Ale psychologický thriller je to docela koukatelný, zato však těžce předvídatelný. ()

Aceboris

Ukradli peniaze, zabili človeka a teraz utekajú. Dvaja bratia z nich jeden je mentálne postihnutý počas silnej búrky havárujú. Jediné  útočisko široko ďaleko je farma na ktorej žije Matka so svojou dcérou a otcom na vozíku. Všetko nasvedčuje tomu, že sa iba najedia, prespia a pôjdu ďalej. Žiaľ nič nie v živote také jednoduché. Pri kontrole batožiny zistia, že vzali ten bez ulúpených peňazí. Tu sa to začína všetko lámať a dej sa uberá úplne opačným smerom než by Ste predpokladali. Vcelku slušný príbeh, zaujímavo spracovaný, s pekným rozuzlením na konci. Inak okolo hororu to ani nešlo , skôr by som to zaradil do sekcie psycho , thriller. Za mňa 5/10 ()