Požierač mozgov

• Česko Požírač mozků (viac)

Skupina vědců objevila v poušti těžce raněného muže. Aby ho zachránili, infikovali mu virus vyvolávající neuvěřitelně rychlý růst buněk. Jeho tělo tento virus ale nepřijalo, postižený se celého půl roku nacházel na pokraji smrti. Náhle se jeho stav pronikavě zhoršil. Když už se zdá, že pacient vydechl naposledy, najednou jako zázrakem oživne. Místo nemocného člověka se ovšem probouzí vraždící monstrum (oficiálny text distribútora)

xander

Dobre obsadení snímok produkovaný Wesom Cravenom. Herci iba pobehujú po podzemnom laboratoriu a monštrum vyzerá snmiešne a béčkovo ako celý film. Lance Henriksen dostáva úlohy u zaujímavých tvorcov len zriedkavo a Giovanni Ribisi ešte vtedz ynámz nebol. ()

MilesWheeler

Dřív u nás doma tak trochu hororová klasika. Největší podíl na atmosféře má prostředí. Poté také způsob zpracování příběhu a natočení nevyznívá zle. Za nenaplněný potenciál strhávám jednu hvězdičku ale koukat se na to dá. Dokonce mě to dřív i děsilo. ()

Euros

Tento film jsem kdysi viděl na VHS a nějak mi utkvěl v paměti. Nějak jsem si na něj po X letech vzpomněl a pustil znovu. Blbost je to nehorázná, ale už jen ten fakt, že jsem si na to vzpomněl něco musí znamenat...Nebo ne?! =D ()