Kill Her Goats

Audra (Arielle Raycene) dostane ako darček vysnívaný dom, no čoskoro sa z neho stane živá nočná mora, keď prídu nepozvaní hostia, ktorým sa nový majiteľ domu naozaj nepáči. (Arsenal83)

ricci.s

Snáď najjebnutejší horor posledných minimálne 2 rokov. Steve Wolsh, režisér sračkoidného hororu "Muck" opäť zahviezdil. Nedávno sme mali v kinách zmutovaného medvedíka, tak prečo to neskúsiť s kozlom? Prvú hodinu sa nedeje absolútne nič, zase na druhej strane ma to aspoň spočiatku trochu bavilo, lebo sledovať tri sexi pipinky, ktoré každú chvíľu vyvaľujú kozičky, tiež nie je na zahodenie. Teda, aspoň pokým neotvorili ústa, dialógy radšej nekomentujem. Ale hodina je až príliš dlhá doba a extrémne som sa nudil. Potom film zaujal niektorými gore scénami, ktoré napriek evidentne nízkemu rozpočtu prekvapili, lenže celé je to fakt strašne hlúpe, a v závere už ide film s IQ do úplného mínusu. Nie je to síce úplný odpad, ale nadhodnocovať to len za tých pár stoporených bradaviek, prdeliek, či striekancov krvi sa mi akosi nechce. ()

Kudly4

Režisér se ukázal v roce 2015, se svým prvním Hororem Muck, který sice byl dosti amatérský, ale mně se to tenkrát docela líbilo (nahota, nahota, nahota). Po osmi letech je Steve Wolsh zpět, ale že by se posunul za tu dobu někam dál, se teda říct nedá (snad jen po technické stránce, je to o něco lepší, není z toho cítit až takový amatérismus). Ta úvodní scéna a ty titulky, tady jsem si říkal, že to vypadá rozhodně kvalitněji a čekal jsem, že to teda bude tak o dva levely lepší, než ten jeho první Horor, ale bohužel není. Příběh je kurevsky nudný, první hodinu se tu jenom žvaní (stopáž, je přepálená, mělo to být tak o dvacet minut kratší) a většinou se ty kecy nedaly ani poslouchat, nahoty je tu méně, to zakrývání prsou ve sprše, bylo docela trapný, vzhledem k tomu, že ty scény tu jsou hned dvě a celkem dlouhé, ale holky jsou tu pěkný, to se musí nechat, každopádně, hraní jim moc nešlo. Gore nezajímavé, levné a snad nejlepší scéna, byla právě ta úvodní. Kdo viděl Muck a nehodnotil odpadem, dá tomuhle šanci, ostatní můžou v klidu vynechat a věnovat 100 minut, něčemu jinému (28. hodnocení, 8. komentář) ()

oveckaoa odpad!

Může letos vyjít horší horor než medvídek Pů krev a med? Může a je to tohle. Rovnou to vyspoileruji jelikož něco tak blbého se nevidí.  Ženská se stěhuje do baráku co dostala od otce za úspěšně složenou maturitu tam za ní dojdou dvě její kámošky následně se tak 50 minut nic neděje jen si vykecávají a podívají se na horor do toho se jim ještě zdá , že je na hřbitově někdo nahání. Pak jedné něco olízne nohu a ona začne vyšilovat , že to je té co má ten barák pes ačkoliv ho nikdo neviděl ona jí pak vysvětlí , že sice psa má , ale nevzala ho sebou tak ho hledají ačkoliv ví, že tam není (jsou blbé ano jsou) pak otevřou dveře a vyběhne na ně koza (byla tam celou dobu nevíme) tak ji vypustí ven a naběhnou na nich asi 2 maníci v maskách kozlů . Jejich kamarádka mezitím spí a umře ( nic neukážou paradoxně to vypadá na nejzajímavější smrt) a oni vyběhnou ven jedna se chce pro ni vrátit jelikož neví jestli žije a řekne té druhé ať počítá do 180 a pak pokud se nevrátí uteče bez ní řeknete si schová se někde a bude čekat tam chyba lávky stojí před tím barákem všem na očím a počítá (je blbá ano je) pak kamsi  jde a zemře taky. Pak se tam objeví z ničeho nic jedna její kamarádka co ji opustil přítel a do toho jí zemřel otec a jeden z těch maníků nahání i ji ona ho praští láhví vína a on omdlí i přesto mu jede motorová pila (co to je za píčovinu?)  . Pak ta její kamarádka zabije posledního z těch dvou (předtím ta druhá zabila prvního) což je náhodou jeden z jejich bývalých  a zjistíme, že chce zabít i tu svou kamarádku tak ji taky zabije vzápětí se objeví další její bývalý co má novou holku a nahání tam ty kozy (kde se tam vzaly a proč to dělají  nevíme) ona jich objeví a zabije je taky. Vše bez vysvětlení nevíme kdo to byl o co jim šlo nevíme o co šlo jí nevíme taky přitom by stačila pointa , že si ty 2 najala , aby ty 3 zabily s tím že ona jich pak zabije a bude třeba hrdinka na ty ostatní dva by narazila náhodně a zabila by je taky tohle by trochu smysl dávalo, ale to ne  . 0 procent ()

pornogrind

Tak u tohohle filmu bych nemusel znát ani jméno režiséra, protože i tak bych poznal, že to točil ten samej režisér co film Muck(2015). Rukopis Steva Wolshe je prostě nepřehlédnutelnej a oba filmy jsou si v mnohým podobný. A nejde jen o častokrát nesmyslnou nahotu. Tyhle filmy totiž potká s největší pravděpodobností i stejne osud. A to nepochopení diváků s čímž je spojený nízký hodnocení. Podle mě S. Wolsh točí svoje film záměrně tak jak je točí a spousta diváků prostě jeho styl nepobere. Ano i já přiznávám, že zhruba první hodina nepřináší nic extra zajímavýho a ty dialogy těch "nádher" jsou doslova ubíjející. Na druhou stranu nikdo snad ani v tomhle snímku nemohl očekávat nějaký objemný a smysluplný dialogy. Kdo si ale počká ten se dočká i nějakejch těch krvavějších scén. Závěrem jen dodám, že předchozí všemi zatracovanej Muck(2015) mi sedl o něco víc. Možná je to i tím, že byla vidina Prequelu i Sequelu(dnes už je to asi nereálný) a já ten film bral jako střední část příběhu. Zde se o5 sice zase rozhazujou odpady ale za mě Kill Her Goats do odpadových vod rozhodně nepatří. Proto varuju všechny ty, kterým nesedl Muck ať tohle raději ani nezkouší. Lepší 2hvězdy. ()

Morholt

V první scéně zmasakruje kozomuž polonahý výletnický pár. Sice je to přesně v intencích kategorie C, ale je tu nějaký ten roztrhaný krk, krve jak na jatkách a holčnia se nestydí. Jenže pak nastala hodina utrpení vyplněná možná těmi nejstrašnějšími dialogy, které kdy kdo stvořil. Ale ta bruneta byla kus, to zase jo. Takže jsem začal hledat, v jakém pornu kdy hrála. A pak jsem podobně začal zkoumat i její kamarádky. Každopádně ušetřete si čas. Nic jsem nenašel. Po hodině se to konečně začalo vraždit, ale je to bída i vzhledem k nulovým očekáváním. Co mě pobavilo byly scény, ve kterých děvčata během boje přicházejí o kusy oblečení. Za to dávám palec nahoru, ale tím výčet pozitiv končí. No a totálně to zabily nepovedené scény, které patří k těm nejtrapnějším v historii. 10% ()

• Film bol natočený na mieste Cape Cod v Massachusetts. Natáčanie sa uskutočnilo ešte v októbri 2015. (Arsenal83)
  • Do závěrečných titulků jsou vloženy nepovedené scény. (pornogrind)