Run into You

• Južná Kórea Eojjeoda Majuchin (viac)
Dráma / Mysteriózny
Južná Kórea, 2023, 18 h 40 min (Minutáž: 70 min)

Hae-jun Yun (Dong-wook Kim) je nejmladším moderátorem, který kdy pracoval v jeho vysílací stanici. Naopak Jun-young Baek (Ki-joo Jin) snila o tom, že se stane spisovatelkou, ale nakonec skončila v nakladatelství. Oba se nějakým způsobem vrátí v čase do roku 1987. Tam se Hae-jun snaží odhalit pravdu o případu sériové vraždy, zatímco Jun-young se snaží zabránit svatbě svých rodičů. Brzy si uvědomí, že jejich cíle spolu souvisejí. (mikki089)

Gada

Dvě hlavní postavy se vracejí v čase do rodného městečka, kde se setkávají s mladšími verzemi svých rodičů i dalších příbuzných. To samo o sobě už je zajímavé. Ale hlavní téma je, že se budou snažit změnit minulost dopadením sériového vraha, který se s nimi v budoucnosti zaplete. Od začátku je to napínavé, opravdu dobře napsaný  krimi thriller s jemnou romantickou linkou. Vyšetřování možných pachatelů je poutavé a vývojem zjistíte, že postavy a vztahy jsou více  propojené a složité. Každá epizoda končí tak, že chcete vidět další. Dobré herecké výkony a hudba opět skvělá. Jako mínus seriálu považuji, že mi na konci nebylo vysvětleno spoustu věcí. Hodnotím  mezi 3* a 4*. ()