Co to znamená být Španěl? Dani (Natalia de Molina) v tom má jasno. Vždycky si myslela, že být policistkou je způsob, jak chránit lidi, jak vykonávat spravedlnost. Během vystěhování obyvatel jedné problémové madridské čtvrti však Dani odhalí ukryté peníze, spiknutí s policejní korupcí a zločin, který ji donutí prchat o život na nepřátelském území, kde nezná jazyk, není vítána a její autorita je jí k ničemu. Může se spolehnout pouze na pomoc Nashy (Bella Agossou), mladé Nigerijky, která byla právě vystěhována, a jejího syna Littla (Oscar Eribo). A právě tehdy si uvědomí, že pokud není systém, pro který pracuje, řešením, možná byla vždy jen součástí celého soukolí. (mac000)

Rathalos

Nemozem si pomoct,ale film Asedio sa mi moc pacil a sadol mi ako zadok na zachodovu dosku,velmi prijemne prekvapenie pre mna,aj ked asi bude viac ludi,ktorym to nesadne,no kazdemu sa paci nieco ine,ale spat k hodnoteniu,velkym plusom je herecka Natalia de Molina,ktora to zahrala presvedcivo i hudobny doprovod mi ulahodil,no jednoducho povedane som sa cely cas dobre bavil a este musim spomenut,ze reziser Miguel Angel Vivas ma uz niekolkokrat potesil svojou filmovou tvorbou,takze mu dakujem,zase sa mu to podarilo...:⁠-⁠) ()

Marze

Prumerny thriller se socialnim a moralnim poselstvim. Postavy maji ruznorode schopnosti celit jakekoli vyzve. Zapletka je o policejni dustojnici v obtizne osobni situaci, ktera celi velkemu pokuseni. Trochu to pripomina Bidniky a dalsi filmy. Kdybychom byli v USA v 80. letech, tuto roli by hral Bruce Willis, v 70. letech Al Pacino jako v Serpicu. Tento film pripomina pocitacovou hru. Chozeni nahoru a dolu po schodech, vychazeni a vchazeni z pokoje, uhybani a stret s nepritelem. Vykon Natalie de Molina je presvedcivy. ()

mdf

Nezáživný příběh,odehrávající se v jednom patrovém baráku.Policie vystěhovává ilegální nájemce a jedna policajtka něco najde za skříní a je svědkem vraždy.Následně jí nahanějí její kolegové a jí pomáhá jedna obyvatelka baráku. ()