One Year Off

všetky plagáty

silentname

No, úprimne som si nemyslel, že "One Year Off" dopadne takto. Videl som, že film nemal najlepšie hodnotenia, ale nápad sa mi páčil a hlavne to vôbec nezačalo ako úplné fiasko. Malo to pár okey nápadov, niekoľko okey postáv, zaujímavý setting a potom keď prejdeme reálne k celému plánu, prečo sa naši hrdinovia rozhodnú ostať na ostrove, bol som s tým úplne za dobre. Určite som chcel vedieť kam sa to celé posunie. No vo výsledku mám pocit, že potom sa film rozhodne ísť cestami, ktoré vôbec neboli dobre vymyslené a film doslova vystrelí asi 2 scénky, pri ktorých som vôbec nechápal ako to mohlo na papieri vôbec vyzerať vtipne. Povedzme to takto. Niekto bude mať orgazmus z jedla, a iné postavy počas dôležitej udalosti chytí skutočne strašná hnačka. Spôsob, akým sú tie momentky sú spracované sú však tak úbohé a najmä tak neskutočne tlačia na pílu, že to funguje úplne opačne než tvorcovia chceli. Za mňa toto nie je dobrá komédia. Mohlo to v sebe niečo mať, no chcelo to prerobiť scenár a dať tomu trošku iného ducha. Humor skutočne nie je silná stránka tejto komédie a vďaka tomu končí tam, kde končí. Hodnotenie: D+ ()