Detektivní minisérie Zákony vlka sleduje příběh někdejšího kriminálníka Roberta (Stanislav Majer), kterého shoda okolností po propuštění z vězení přivede na druhou stranu zákona. Ocitá se v zapadlé vesnici v pohraniční, s níž jej spojuje nejen osudový vztah se Sárou (Linda Rybová), ale i nedořešené záležitosti z minulosti. (prima+)

Recenzie používateľa Mamlas k tomuto seriálu (2)

Zákony vlka (2023)

Po dvou řadách tohoto absurdně komického dílka z toho pro mě vyplynuly 3 závěry: (1) Co skupina Prima natočí, to stojí za hovno. (2) Když najmete ansámbl, co natáčí seriálové braky, tak cokoli dalšího s nimi natočíte, vyzní jako brak. (3) Paní Švejdová by neměla pokoušet herectví, ale zkusit dělat nějakou jinou práci, při které nebude vidět a hlavně ji nebude nikdo slyšet. V jejím podání to pak vypadá, že každý třetí policista je debil. 1️⃣ 12%. 2️⃣ 9%. Celkové hodnocení obou sérií - obě na hranici odpadu a jedné hvězdy. ⬇️ 10% ()

Škodná v revíru (2023) (S01E01) odpad!

Zkraje prvního dílu to vypadalo, že se na to bude dát dívat. Ale tvůrci to brzy nasměrovali do úplně nového rozměru absurdity a debility. A tu přepitomnělou policajtku, tu vybral kdo? Asi ten samý, co scénáristu. Velké, velké fuj. (4%) ()