Alice Cooper na Wacken Open Air

Nemecko, 2013, 41 min

Réžia:

Sven Offen

Alice Cooper

Americká rocková legenda byla hostem na vyhlášeném festivalu v severním Německu v roce 2013... Alice Cooper patří díky svým propracovaným koncertům mezi umělce, jejichž vystoupení jsou hojně navštěvována. Nejinak tomu bylo i v roce 2013 během festivalu ve Wackenu, kam se sjel výkvět světové rockové a metalové scény. Společně s americkým rockerem vystoupili na festivalu například Rammstein, Deep Purple, Motörhead nebo Anthrax. Alice Cooper nabídl skvělou show, během které odehrál své hity jako "Hello Hooray", "House of Fire", "No More Mr. Nice Guy" nebo "Hey Stoopid". (Česká televize)

subic

U druhého songu House of Fire jsem roztál. Alice Cooper samozřejmě patří mezi ty osmdesátkové démony, který se ke mně dostal na nějaké x-té kopii na MC. Pro mě je taky zajímavé, že zhruba v té době záznamu tohoto koncertu si ho pozval i legendární Jeremy Clarkson do legendárního Top Gearu. ()

Marze

Koncert na České televizi Artu. Na tomto umělcovi jsem byl jednou, před šesti lety na Nova rock festivalu ve vesnici u Vídně. ()

bohemia_regent

V titulcích pořadu uvedeno: český i originální název Wacken 2013. Alice Cooper; režie Sven Offen. -------- Výborně, jméno režiséra doplněno, nepřesný název bohužel zůstává; částečná pochvala udělena 15. 3. 2024. ()