Physical: Sto statečných

• Južná Kórea Physical: 100
všetky plagáty
Reality-TV
Južná Kórea, 2023

Stovku soutěžících ve skvělé formě čeká série náročných úkolů. Na toho, kdo je všechny zvládne, pak čeká vytoužený titul i pořádný balík. (Netflix)

iskander1210

Je to napinave, zabavne a vymakane. Predstavte si show v ktorej vyberu najsportovejsich 100 ludi krajiny, v tomto pripade Korei. Najlepsi atleti, olympijsky vitazi, gymnasti, zapasnici, MMA bojovnici, crossfiteeri a pridaju par topfit celebrit. A medzi tymito ludmi sa ma vyselektovat vitaz. Akoze pre ludi co maju radi sutaze typu Ninja Warrior, maju radi sport a fitness, je to top show. Aj ked ma samozrejme serie ze nerozoznam jedneho Korejca od druheho a okrem tvare si mylim aj mena. Ale po stvrtej casti som sa ich uz akotak naucil rozoznat, a ja osobne sa tesim na dalsiu cast a som zvedavy kto to vyhra.... ()

MisterSister

Skvělá kulisa, když se učíte korejsky. Já se neučím protože Korea má pracovní lágry kde mučí lidi, ale přesto se mi líbí ta milostná pasáž mezi Seong-Jo-Ho a Jun-Ji-Pai. Viděli jste někdo lepší akční film? ()

Vaelor

Jediný kaňky na tímhle pořadu jsou strašný opakovacky a ještě horší opakovačky jejich "ouuuu". Jinak je to naprosto boží. ()

xladik

Kdo to hejtuje je tlustý sráč co v životě nic nedělal je to pecka.Jsou tam borci je to fyzicky naročné a skvělá platforma. ()