Když se v jednom malém městečku objeví tajemný automat, který údajně umí odhalit pravý potenciál jeho obyvatel, všechno se tím změní. Lidé začnou měnit zaměstnání, přehodnocovat vztahy a zpochybňovat své dlouholeté názory – to vše v naději na lepší budoucnost. (Apple TV+)

choze

Lehce mysteriózní, lehce komediální a lehce feelgood vztahovka z maloměsta s námětem jako od Stephena Kinga. Rád bych dal víc, ale to by to muselo víc tvrdit mysteriózní muziku nebo přijít se zajímavějšími postavami. Sympatická herecká skvadra. Jestli potřebuju další sérii ve stejném stylu si nejsem úplně jist. ()

Nethar

Extra moc jsem nečekal, ale to mě potěšilo. Pohodové, příjemné a hlavně krátké půlhodinové díly :-) Další sérii už snad radši ne, takhle bych to ukončil k plné spokojenosti. ()

Malarkey

Námět působí poměrně maloměšťácky. On vlastně nepůsobí, on je. Těžce maloměšťácký. Jenže v hlavní roli se objevil Chris O´Dowd a po vzpomínkách na IT Crowd jsem doufal, že to trošku oživí. Jenže i vzhledem k jeho dalším rolím mi mělo dojít, že neoživí. A opravdu, neoživil. Na to, jaký to je námět, je tenhle seriál vlastně ryzí odpočinková záležitost, na které není nic moc navíc, co by vysloveně těšilo. Ryzí průměr, který zapadne v závanu šedi. ()