Seriál je o únose lietadla medzi Štokholmom a San Franciscom. Únoscovia sa vyhrážajú, že vyhodia lietadlo do vzduchu, pokiaľ nebude prepustený profesor z Libanonu, ktorý je vo väzbe v Štokholme. Požadujú tiež zverejnenie tajných dokumentov týkajúcich sa operácie. Aby sa únos podarilo vyriešiť, Fredrika Bergmanová a Alex Recht sa opäť spojili. (RTVS)

Recenzie používateľa brasek k tomuto seriálu (6)

Episode 1 (2023) (E01)

1. epizóda ma oslovila, navnadila, potešila! ()

Episode 2 (2023) (E02)

2. epizóda je nuda! Vraciame sa nazad v čase, momentálne ani neviem prečo... mám pocit, že celé to bude škaredo prekombinované. ()

Episode 3 (2023) (E03)

3. epizóda ak preskočíme udalosti z roku 2014 vcelku ujde. Pokiaľ sa príbeh zameria na lietadlo a všetko okolo toho tak dej má spád a tempo. Škoda toho balastu. ()

Episode 4 (2023) (E04)

4. epizóda nabrala na tempe. Málo balastu, dej sa zameriava na udalosti okolo lietadla. S touto epizódou môžem byť spokojný. ()

Episode 5 (2023) (E05)

5. epizóda smeruje príbeh do finále. Balastu je minimálne, teším sa na finále. ()

Episode 6 (2023) (E06)

Nakoniec všetko dobre dopadlo. 6. epizóda nie je nejako veľmi skvostná, prakticky viac napätia je v predchádzajúcej. Celkové hodnotenie, taký priemerne dobrý tv seriál. ()