Rabbit Hole

Priemyselný špión John Weir bojuje za demokraciu, keď ho z vraždy obvinia mocné sily schopné ovplyvňovať a ovládať obyvateľov celého sveta. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa Lenka.Vilka k tomuto seriálu (9)

Rabbit Hole (2023)

Neskutečně hravá a originálně zamotaná jednohubka. A přestože bych se do světa Johna Weira vrátíla ráda, zde doufám, že budou tvůrci rozumní a nechají to, jak to je. Králičí nora je příjemným televizním překvapením roku 2023 :) Víc v recenzi. ()

Pilotní díl (2023) (E01)

Jistě, pokud tě "v tomhle světě" požádá kámoš o službičku a podpoří to penězi navíc, tak se rozhodně nic neposere, když je to vlastně tak snadný. Jasný, mrk, mrk. Až na to obvinění z vraždy. Jasný, mrk, mrk. A jdeme zjistit, kdo odrbal jednoho z nejlepších v odrbávání ostatních? Bylo by to tak přímočarý...až na ten poslední záběr, že? Pilot se povedl ještě lépe, než sliboval trailer. ()

V každém okamžiku (2023) (E02)

Začátek byl fakt vtipnej, aby to postupně přešlo do dramatický akce. A zase Wtf konec. Hodně fajn  :) ()

Algoritmy kontroly (2023) (E03)

Ok...pokud vás nenaprdne prvních dvacet minut, kde se vysvětlí, co a proč se dělo v dvou předchozích dílech, a že je tedy všechno jinak, ups :D  a pokud vám nebude vadit, že většinu prostoru hodiny se skoro nic neděje a pere se jedna informace za druhou z minulosti, aby se to vysvětlilo, tak už dokoukáte do konce. Protože až tady se ukáže, o čem to doopravdy je. A jestli je tohle druh seroše pro vás. ()

Člověk, kterého posloucháš (2023) (E04)

Hodně napínavý díl, kde jsem hned na třech místech vždy koukala jako blázen a jsem musela rozhodovat mezi pravdou a lží, až mi to zamotalo hlavu. Skvělé :) ()

Tom (2023) (E05)

Jo, tak takhle se to stalo! Okeeeyyy... ()

The Playbook (2023) (E06)

Tak tohle byla dobře zabraná hra. Ano, tentokrát chválím i ty hráče na špatný straně... ()

Gilgamesh (2023) (E07)

Šlapání na místě před finálem, které vylepšovalo vyřčení skoro všeho a toho, jak se John hroutí, ale zároveň první díl, který se mi trochu táhl  :( ()

Ace in the Hole (2023) (E08)

Tak tohle bylo vskutku geniální finále hodné Johna Weira! Perfektní  :) ()