Rabbit Hole

Priemyselný špión John Weir bojuje za demokraciu, keď ho z vraždy obvinia mocné sily schopné ovplyvňovať a ovládať obyvateľov celého sveta. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa Axident k tomuto seriálu (6)

Pilotní díl (2023) (E01)

Hodně moc jsem chtěl být nadšený, nějaký pořádně našláplý agentský seriál by bodl. Ale tohle je klišé na klišé až hanba. Školácký scénář a zcela tuhý, sotva uvěřitelný Sutherland. Nevím, nevím, ještě tomu dám šanci, ale úvodní díl působí jako zbytečnost. ()

V každém okamžiku (2023) (E02)

Stejně špatné a zbytečné jako první díl. A Sutherlandova mimická ztuhlost po plastikách je těžko k vydýchání. ()

Algoritmy kontroly (2023) (E03)

Ne, že by mě to vyloženě nebavilo nebo nudilo, nejsem si ovšem jist, zda mě to baví v dobrém slova smyslu. Herci až na Dance, samozřejmě, nejsou nijak dobří, Sutherland je v podstatě špatný, scénář je zoufale, ale opravdu zoufale neoriginální a tak Rabbit Hole nenabízí mnoho, proč by mělo smysl ho točit, nicméně závěrem si mou pozornost přeci jen získal alespoň natolik, že i na čtvrtý díl se kouknu a možná, ale jen možná, otočí trošinku palec zdola nahoru. ()

Tom (2023) (E05)

Stále je to neoriginální slátanina, ale velmi dobře koukatelná, pokud by byli i ostatní herci na úrovni Dance, šlo by to brát ještě víc. Nejzoufalejší ve smyslu nejneuvěřitelnější je jasně plastový Kiefer, ačkoliv snažící se Meta Golding to nevzala též za ten nejautentičtějšú konec lana. ()

The Playbook (2023) (E06)

Tak buď jsem si zvykl na herce a úroveň a přestal je řešit nebo mi změkl mozek nebo se to zlepšilo. Sázím na první možnost. Každopádně šestý díl je prvním, který mě, buď jak buď, bavil. ()