Rabbit Hole

Priemyselný špión John Weir bojuje za demokraciu, keď ho z vraždy obvinia mocné sily schopné ovplyvňovať a ovládať obyvateľov celého sveta. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa tomik99 k tomuto seriálu (8)

Pilotní díl (2023) (E01)

Kiefer Sutherland je pro mě Jack Bauer v každé roli. A vlastně i tady to na něj skvěle sedí. Zase je na to sám a všichni po něm jdou. Sutherlandovi tyto role náramně sedí a ukazuje, že i po letech je ve skvělé formě. Skvělý začátek, který mě navnadil, má spoustu zvratů a byl jsem po celou dobu napnutý. Ještě bych vyzdvihl krásné natáčecí lokace v New Yorku. Snad to tak bude i v dalších dílech a nenamlsal nás jen pilot. ()

V každém okamžiku (2023) (E02)

Ztratilo to malinko na tempu oproti minulé (a nadupané) epizodě, ale stále to pěkně odsýpá. Je to možná až moc zamotané a místy po bauerovsku přitažené za vlasy, ale vlastně mi něco takového na současné seriálové tvorbě chybí, takže jsem spokojen. ()

Algoritmy kontroly (2023) (E03)

Tak tahle epizoda mi vůbec nesedla. Flashbacky mě nebraly teda vůbec. A i když je Charles Dance skvělým hercem, přišlo mi, že se s ním úplně vše nesmírně zpomalilo a přešlapovalo na místě. Tenhle díl mi přišel jako z jiného seriálu. ()

Člověk, kterého posloucháš (2023) (E04)

Přestávám seriálu rozumět a stal se z něj mišmaš všeho možného, který mi najednou vůbec nechutná. Po první epizodě jsem byl nesmírně nadšení, ale teď přichází docela rychlé vystřízlivění. Moc mě ta zápletka nebaví a některé "wow" momenty jsou spíše "wft" momenty. ()

Tom (2023) (E05)

První polovina epizody nic moc. Nechápu, jak profesionální tým není schopný zlikvidovat jednoho blázna, jednu ženu, jednoho podnikatele a jednoho dědka. V druhé polovině se ale karta obrací a my se konečně dozvídáme (celý) příběh z první epizody ohledně původního týmu a „obyčejného“ deliver guye. To mělo grády a vlastně zachránilo celou epizodu. ()

The Playbook (2023) (E06)

Scéna v bance byla skvělá. Furt se nemůžu oprostit od toho, že je to celé extrémně přitažené za vlasy a to je asi důvod, proč nedám plný počet. Jako svižná zábava to funguje. Těch mind-fucků je tam sice už trochu moc, ale stále to na mě funguje. Úplně mě dostává ten mladý kluk, skvělý a rádoby nevinný záporák. ()

Gilgamesh (2023) (E07)

Rychlé, svižné, úderné. Každou sekundu se něco děje a seriál vás nenechá vydechnout. Navíc každý díl náš čeká doslova šokující překvapení, které hází trochu jiné světlo na věci minulé. Přesto mi tam něco vždy chybí, abych tomu dal plný počet. ()

Ace in the Hole (2023) (E08)

Tak jsem spokojený. Druhá polovina epizody je našláplá a mega napínavá. Seriál je mistr v překvapeních, dokáže vám celou dobu ukazovat jeden pohled na věc, aby to pak dokázal smysluplně změnit. Těch časových skoků z rána do odpoledne, kdy odtajňujeme, jak se věci měly, jsou naprosto parádní. I když seriál měl svá slabá místa a určitě je místy totálně ustřelený, tak nabízí několik zajímavých myšlenek (zneužívání personálních dat), nad kterými bychom se měli my všichni zamyslet. Kromě toho postavy byly sympatické a casting se povedl. Tak třeba někdy nashle s druhou řadou. ()