Po nebývalé tragédii v herním studiu CompWare v centru Los Angeles přichází do města záhadný konzultant Regus Patoff a ujímá se vedení. (Prime Video)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (9)

Konzultant (2023)

Skupina šesti detiček. Každé jiné barvičky (ještě že jich existuje tolik). Přesně 3x penisek a 3x vagínečka… pak záběr na hlouček lidí - opět dokonale aranžování, aby žádná rasa nevyčnívala… všichni průměrného věku 27…. Všichni vydělávají měsičně průměrně 115tis Kč (v přepočtu). Ale jakmile dojde na vraždu, musí to být běloch (a určitě byl hetero). A do toho vpadne nekorektní důchodce co si nebere servítky (asexuál, vozíčkář, duševně “něco”…). Alespoň takto se série rozjela (epizoda 1), aby ve finále spadla do skutečného vrcholu debility. Náhodný/nesmyslný děj se uzavřel stylem, ze kterého mi bylo nevolno víc, než z těch okousaných nehtů na nohou (epizoda 7). ()

Tvůrce (2023) (E01)

Tohle už je vážně groteskní. Skupina šesti detiček. Každé jiné barvičky (ještě že jich existuje tolik). Přesně 3x penisek a 3x vagínečka… pak záběr na hlouček lidí - opět dokonale aranžování aby žádná rasa nevyčnívala… všichni průměrného věku 27…. Všichni vydělávají měsičně průměrně 115tis Kč (v přepočtu). Ale jakmile dojde na vraždu, musí to být běloch (a určitě byl hetero). A do toho vpadne nekorektní důchodce co si nebere servítky (asexuál, vozíčkář, duševně “něco”…). A dohledem na německý přízvuk (a “ruské” jméno) to vypadá o to více morbidně. Za mě dobrý start. ()

Mama (2023) (E02)

Něco tu začíná smrdět (a není to jeden ze zaměstnanců). Množí se náznaky, že z tohohle bude solidní šaškárna. Ten detail na "Registered in US. Patent Office" byl až moc okatý, plynulá korejština, nespavost… nekorektní humor ustoupil a stává se z toho jen bizár o kterém mám obavu kam vede. ()

Pátek (2023) (E03)

Bizár přituhuje a přituhuje (teď už je i vlastně Jedi) a přidává se debilní chováním postav (vážně si trubka musela zapálit, když leze kam nemá?). Samozřejmě na strunu “je to divný” se hraje čím dál drsněji a nekorektní humor zmizel úplně. Tohle nemá s komedií (viz popisek výše) nic společného. ()

Sang (2023) (E04)

OK… flashback “jak konzultant ke kontraktu přišel” byl zajímavý, ale nijak děj moc neposunul. Tedy krom potvrzení, že “kreativní ředitelka zeměkoule” je pitomá přesně tak jak jsem si myslel. Ono jí šokovalo, že se přišlo na to, že se hrabala v záznamech! ()

Nemoc (2023) (E05)

Díky drobnému návratu nekorektnosti, jsem nedal podprůměr. Opravdu směr kam se děj ubírá se mi nelíbí. Klube se z toho nehorázná debilita a čím dál víc mě irituje nelogické chování postav. Hlavně že dle CSFD jde o nejlépe hodnocení epizodu. Takže už to bude jen horší. ()

Sklo (2023) (E06)

Dle očekávání. Dementi si vykládají v kanců o čem nemají, jako kdyby nevěděli o kamerách… jediná chytrá myšlenka je “game glitch”. Ta zasluhuje hvězdičku. ()

Slon (2023) (E07) odpad!

Chodí v práci naboso a ona si okupuje nehty na nohou… přemýšlím, že chybí už jen jeden stupeň: aby to dělala někomu jinému. A přesně tak jsem se cítil u celé epizody. Pozn.: ignorace informací z předchozích epizod je umocňuje dojem z náhodně uplácané kraviny. ()

Kladivo (2023) (E08) odpad!

Skutečný vrchol debility. Náhodný/nesmyslný děj se uzavřel stylem, ze kterého mi bylo nevolno víc, než z těch okusujících nehtů na nohou minule. Tohle doufejme pokračovat nebude. ()