Časy se mění a svět je teď plný nezávislých sebevědomých žen. Pedro, Luis, Raúl a Santi se v něm ale cítí trochu ztracení a každý si na novou situaci zvyká po svém. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (19)

Série 1 (2022) (S01)

Vychází mi to na tři hvězdy, ale já jednu přisadím, protože mě to zkrátka bavilo. Myslím, že každý (třeba i v skrytu duše) si přeje mít takovou partu a v případě téhle čistě mužské mě fakt bavily jejich pokusy o více otevřenější vztahy. ()

Osvobození (2022) (S01E01)

Rozhodně doporučuji vynechat titulky. První díl, představování charakterů. Uvidíme co z toho bude. Asi nejvíc mě baví manželská dvojice. ()

Život pohlcuje (2022) (S01E02)

Děj se táhne celkem předvídatelně. Doufám, že se blíží něco, co nám s ním trochu zatřese. ()

Toxická maskulinita (2022) (S01E03)

Jaj, to z Esther vážně udělají takovou blběnu? ()

Bylinky z Ibizy (2022) (S01E04)

První polovina, kdy parta jede na výlet a moralistický Santi rozjíždí kolečko svěřování mě fakt bavila. Zato matka Pedra mi zvedla žluč. ()

Vidíš, co jsi udělala? (2022) (S01E06)

Santi udělá i salto vzad, když mu to někdo přikáže. Tento díl mi nějak splynul s ostatníma. Nic moc se tam nedělo. ()

Kdy jste naposledy plakal? (2022) (S01E07)

Na piedestal protivných postav se vedle Santiho (ex)rodinky škrábe Santi sám a Luz. ()

K ničemu je buď kurz, nebo my (2022) (S01E10)

Jestli nějakou postavu nechápu, tak je to rozhodně Santiago. Poslední díl první řady, vztahy se nám uzavřely a my jen můžeme hádat, co se bude dít v další řadě. ()

Série 2 (2024) (S02)

I druhá řada byla fajn. Zvlášť první polovina. Raúl tu jede bomby. ()

Ty máš sny? (2024) (S02E02)

Raúl nám to začíná hezky rozjíždět. A Pedro by si měl hlídat věneček. ()

Zkus to otočit (2024) (S02E03)

,,Ahoj! Jsi invalidní? Jak jsi vysoká? Používáš filtry?" Tento díl jsem se fakt smála nahlas. ()

Nezabouchni se (2024) (S02E05)

Zatímco Rául jede bomby, u Santiho linky jako by nevěděli z které do které. ()

V pondělí? (2024) (S02E06)

Z Luz udělali řádnou blběnu. ()

Bratrstvo (2024) (S02E07)

Pedro už má od stresu zarudlá očička, to nedopadne dobře. Nicméně "Vyhoňte si z přáteli" mě fakt dostalo. ()

Jsem hetero (2024) (S02E08)

Rául tuto řadu nepochybně táhne. ()

Konečně jsme pospolu (2024) (S02E10)

V podstatě nemám nic proti tomu, že nám to ve finálovém dílu druhé série tvůrci zase zamotali - dává to totiž jasný signál, že další řada bude. Tady to ale smrdí návratem zase na začátek a opakováním už viděného. A bude to ještě bavit? ()