Cool Cat Fights Coronavirus

USA, 2021

Réžia:

Scenár:

honajz2

Když jsem na tenhle americký dětský kult narazil a zjistil, že v záplavě filmů o Cool Catovi existuje i tenhle, absolutně jsem si nedokázal představit, jak to bude vypadat. Už jen kvůli tomu, že se tu má objevit jeho nemesis Ugly Dog, který vypadá ještě laciněji jak Cool Cat. A když už jsem to viděl, musím říct, že jsem dostal vlastně úplně to stejné, jako v Cool Cat Saves the Kids. Daddy Derek se sice nezjevil, ale Cool Cat tu je a je uřvaný jako vždycky, děcka opět příšerně přehrávají, natočené je to opět strašně amatérsky a na rozdíl od toho prvního filmu to působí, jako by to Derek natočil jenom na nějaké přístupné malé zelené ploše mezi vilami, opět se tu rapuje, opět se tu najdou místa, která jsou tak blbá až jsou vtipná, ale opět jich není dost a opět netuším, jak moc to Derek myslí upřímně, nebo se jen snaží jednoduše vydělat a nebo si jen vybíjí nějaké úchylky (ačkoli nad tímhle se tady nedá spekulovat, vzhledem k jeho absenci). Dojmy tedy mám totožné, ale jestli něco musím zmínit, tak je to určitě Ugly Dog, což je snad nejblbější postava ever. Jak jinak mám identifikovat hlavního záporáka, co pobíhá po čtvrti, nakazí každé děcko okolo kterého projde covidem, strašně se tomu směje a vmžiku sekundy začne najednou tvrdit, že covid vůbec neexistuje? Oproti němu je chytřejší fakt úplně každý, nehledě na to, jaký názor na covid má. A ta závěrečná mikrobitka se speciálním efektem a globálním dosahem byla teda tak něco :D Celkově se z toho ale vyplatí opravdu vidět jen pár best of scén a ty by dohromady nevydaly asi ani na půlku stopáže. Lepší 2* (v rámci mého recesistického hodnocení opravdu špatných filmů) ()