Big Dragon

všetky plagáty
Thajsko, 2022, 8x50 min

Réžia:

Puwadon Naosopa

Yai (Mondop Heamtan) je bohatý rozmazlený vysokoškolský student, který zdědil bar svého otce. Zjišťuje, že pohledný Mangkorn (Panuwat Sopradit) svádí jeho milovanou dívku. Jednoho večera tedy Yai přiměje své muže, aby něco namíchali do Mangkornova nápoje, ale kvůli omylu dojde k záměně nápojů a ti dva nakonec stráví noc spolu. (emkon)

LeninkaK

Za mě užasný seriál, kde sledujeme změnu dvou lidí díky lásce. Mos i Isbanky jsou pro mě baječný pár, který má mezi sebou krásné pouto i v reálném životě. Jejich láska je vzájemná a krásná, ať už je to láska přátelská nebo milenecká. Jsou to nováčci v herectví a zvládli svoje role dobře. Píseň je nádherná a můžu ji poslouchat stále. Uvidíme co nás čeká v další řadě. ()

jiri.twist

Vysoce kvalitní seriál s příjemnou hudbou a ještě příjemnějšími herci mě nenechal na pochybách, že se jedná o produkt, který patří mezi ty nejlepší letošního roku. A Mangkorn pro mě byl třešničkou na dortu navíc ... 😜 ... díky za cz titulky na gaytitiulky.info 9101010 ()

emkon

Absolutně jsem netušil do čeho jdu a o čem to je. Zpočátku se mě seriál jevil jako volné pokračování KinnPorsche, ale od druhé epizody se to nějak zlomilo a příběh Yaiho a Mangkorna začal být roztomilý, místy uplakaný, ale hodně silný. Obsazení úplně neznámých (ne-)herců do hlavních rolí se ukázalo jako skvělý tah. Všechno jsem jim věřil. Jejich naprosto přirozené ztvárnění svých postav, přednes dialogů, smích, pláč, emoce, vzájemná přitažlivost a roztomilost. Isbanky a Mos myslím tímto slušně nastartovali svoji kariéru. Vizuálně působivé dílo zaujme díky pečlivě vybraným lokacím a zejména díky skvělé filmové kameře kameramana Ratchanona Kaeosaarta, který snímal i například můj oblíbený seriál I Promised You the Moon. V neposlední řadě musím ocenit i parádní soundtrack, a poděkovat nejen tvůrcům za hluboký divácký zážitek, ale i Lenince za překlad do češtiny. Druhou sérii si určitě nenechám ujít. ()