Nočním Londýnem v mlze zní zvuky zvonů. „Psa by ven nevyhnal,“ říkají si dva bobíci, když vidí mladou dívku June (Betty Compson), jak se před nimi krčí u dveří velkého domu a když se blíží, zazvoní. „Pomozte mi,“ říká neznámému muži. „Pak vše vysvětlím.“ Muž ji uvítá jako svou neteř, odežene policisty a pozve ji dále. Je to Sir Gerald Courtney (Gilbert Emery). Dívčin příběh je prostý, utekla z domu a nemá kam jít. Courtney má starosti se synem Russellem (John Darrow), který místo studia architektury rozhazuje peníze, chlastá po barech, tahá se s ženami nevalné úrovně a aktuálně se kolem něj motá vyložená zlatokopka Bertina (Margaret Livingston). Následuje klasický motiv Pygmalion, šlechtic dívce nabídne 1 000 liber za to, že syna zbaví Bertiny, nechá ji obléci podle poslední módy a seznámí ji s ním. June se s Russellem spřátelí a on se do ní postupně zamiluje, navíc se vrací ke studiu. Horší je ale, že podobný vztah postupně vzniká mezi June a Geraldem, takže otec a syn se stávají soky v lásce. Na scénu se vrací Betina a její milenec Nikolai Rabinoff (Ivan Lebedeff). Následuje rvačka a vražda a Russell je podezřelý. June mu poskytne falešné alibi a tvrdí, že strávil noc v jejím bytě. Top zase nese špatně otec a je otázkou, zda zjistí pravdu a co mu jeho hrdost dovolí. (Peabody)