Tři bratři jsou překvapeni, když jsou o vánočních svátcích nuceni starat se o miminko. Během toho začnou znovu budovat své bratrské vztahy a znovu objeví svou lásku k Vánocům. (tribican)

silentname

"Vianočná výzva 2022 - 38. film - Tak "Three Wise Men And A Baby" malo aj celkom solídny potenciál na to priniesť trošku iný vianočný film. Iný, než akými nás Hallmark a Lifetime kŕmia počas celého roku. A hoci si myslím, že sa im podarilo trošku otočiť karty a doniesť niečo trošku iné, neviem či to využili úplne naplno. Je však zábava sledovať našich hrdinov ako sa snažia v situácii zachovať čo najlepšie a postarať sa o dieťa, ktoré sa do ich života dostalo tak trošku netradičným spôsobom. Nedá sa síce nepovedať, že podobné filmy sme už mali možnosť v minulosti vidieť, no vidieť mužov sa dostať do trošku ženskejších rolí je vždy celkom zábava. Najmä keď zistia, že nie je to všetko také jednoduché ako si občas predstavujú. A aj ten, tkorý vyzerá ako ten najschopnejší môže niečo pokašlať. Vo výsledku uspokojivá vianočná komédia, ktorá možno mala na viac, no nedá sa povedať, že nefunguje. Hodnotenie: B ()