Scenár:
Conny Lens, Christine Hartmann, Tim Krause, Stephan Kubisch, Herbert Kugler, Tom Maier (viac)Hrajú:
Wilfried Klaus, Hartmut Schreier, Michel Guillaume, Cay Helmich, Vanessa Jung, Michael Lerchenberg, Christian A. Koch, Lene Beyer, Martin Falk, Anne Stegmann, Patrick Wolff, Arthur Denberg (viac)Epizódy(12)
-
Siebzigtausend (S17E01)
-
Ein Mord aus Liebe (S17E02)
-
Dunkler Regen (S17E03)
-
Noch 36 Stunden (S17E04)
-
Ein Mord wie in Palermo (S17E05)
-
Tod einer Therapeutin (S17E06)
-
Sonderangebot (S17E07)
-
Brandmal (S17E08)
-
Notwehr (S17E09)
-
Der Sündenbock (S17E10)
-
Kennwort: Mord (S17E11)
-
Mord im Auftrag (S17E12)
Hrajú
Wilfried Klaus
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Hartmut Schreier
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Michel Guillaume
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Štvornohý detektív Kalle (2006) (seriál)
Cay Helmich
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Doba prílivu (1994) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Vanessa Jung
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Michael Lerchenberg
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Christian A. Koch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Grace (2005) (seriál)
Médium (2005) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Lene Beyer
Najlepšie seriály:
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Martin Falk
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Anne Stegmann
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Patrick Wolff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Arthur Denberg
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Marcus Grüsser
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Sisi (2021) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Sven Thiemann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Pobřežní stráž (1997) (seriál)
Nicola Tiggeler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Alexander Pelz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Malý rytier Trenk (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Christofer von Beau
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Franz Rudnick
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Odvážni muži na krídlach (1978) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Michael Gordon
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Drago Ragutin
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)