silentname

"Vianočná výzva 2022 - 22. film - Konečne som sa k tomu dostal. Na "Ghosts Of Christmas Always" som bol úprimne zvedavý po tom, ako som videl teaser a pochopil o čo vlastne pôjde. Pretože na Hallmark romantiku som už zvyknutý. No keď sa rozhodnú upraviť klasické príbehy na niečo vlastné, väčšinou je z toho dobrá komédia, alebo minimálne do toho prinesú niečo, čo to urobí o niečo zaujímavejšie. A tento film podľa mňa zvláda oboje. Vie si zobrať klasické koncepty TV filmu, vie do toho dať trošku romantiky (hoci to miestami je trošku zvláštne... ale povedzme) a všetko to skombinuje s vianočnou klasikou, ktorú poznáme. A tak máme možnosť vidieť život jedného človeka, ktorý by si možno stretnutie s tými tromi duchmi ani nezaslúžil. Lebo v jadre vôbec nežije život, v ktorom by chýbalo čaro Vianoc. No všetko je to oveľa komplikovanejšie a je potrebné prejsť rôznymi miestami, aby to dalo zmysel. No pre mňa skutočne všetko klaplo a ide o film, ktorý z výberu Hallmark vianočnej romantiky patrí medzi tie najzaujímavejšie. Už len z toho titulu, že naši hrdinovia majú spolu excelentnú chémiu a najmä sa dostávame do príbehu, v ktorom sa možno urkýva aj viac než len Scrooge. Pretože všetko z niečoho plynie. A ak je to odkaz, ktorý tento film necháva, tak misia splnená. Pre mňa príjemný vianočný filmík, ktorý ma potešil. Hodnotenie: A ()