Black Lolita

Yolanda Love (někdejší Miss Black Galaxy) hraje dívku, která opouští své rodné město a pracuje jako zpěvačka. Za pár let při návratu domů zjistí, že její malé město ovládají gangsteři. Dá dohromady partu bojovníků, aby tu zločinnou sebranku vypudili. (Karlos80)

Karlos80

Nepříjemný a povrchní kousek 70s exploitation (blaxploitation) kina. Nízkorozpočtový, zábavný, akční trash, film který je stále docela vzácný. Jde o takový malý poklad v žánru. Kopie kterou jsem viděl byla téměř vybledlá, ale za ten zážitek to stálo. Černá holka (Yolanda Love) žádná Foxy Brown ani Cleopatra Jones, se jako zpěvačka po několika letech na cestách, vrací zpět do svého rodného města, kde dává dohromady tým podobně naladěných stíhaček (po vzoru "Charlie's Angels"), který má zastavit řádění místního brutálního gangu, který město po dobu její nepřítomnosti převzal, gang je to bezcitný a nemilosrdný, kdy nemá s nikým slitování! Viděno ve 3-D, takže o zábavu máte postaráno, kdy nadšenci tohoto formátu budou jásat! Film obsahuje hodně explicitní nahoty a soft-core sexu, některé pěkné peprné dialogy, nějakou pěknou sadu "martial arts", z akčních scén třeba přestřelky či automobilové honičky, ale také celkem překvapivé násilné (mučení jedný holky) a krvavé sekvence (viz finální zábavná přestřelka). Je to dost mysoginí záležitost, takže holkám tento kus spíše nedoporučuji. Jinak ale za málo peněz docela hodně muziky jak se říká. Podobné filmy: "Coffy" (73), "TNT Jackson" (74), "Cleopatra Jones" (73) nebo "Black Sister's Revenge" (76). ()