Beauties and the Beast

• USA Beast and the Vixens, The (viac)

LION-MR.T

To nezle jn tak hodnotit. Na začátku máme chlápka,kterej nám mluví něco o Bigfootovi,máme tu nějaké fotky stop a tak. Pak začíná samotný film,přes denní oblohu zazáří blesk a zpod listí a větví se vynoří monstrum,chlupatý oblek je docela dobrej,ale obličejová maska koupená jakoby v obchodě,mladá dívka dojede k molu,svlékne si tričko a lehne si a usne,tu jí unese monstrum a zanese jí do jeskyně,kde si dívky skladuje. Vypadá to slibně ne,dvě dívky si vyjedou na chatku,kde se seznámí s dalšími lidmi,beze studu si jdou do naha vykoupat do jezera. Sandy Carey je dívka z auta,která souloží na dece se svým přítelem. Ten uteče jak mile uvidí monstrum a uteče a to odnese pryč,pak si ji hladí a kouká tak zamilovaně. To se stane tak asi do 25 minut,pak nic. Parta lidí se povídá,zpívá,jeden si pořádně zašoustá. Zajimavý byl sen jedné dívky,která jen v kovbojský botách a opasku kráčí ke své stejně odděné sokyně a následuje střelba. Parta si pak sedí,tu je přepadnou dva muži,ty dvě dívky bojují s jedním z nich dál. Vše končí,máme tu pokus o znásilnění,muž je zabit svojí obětí,druhého zabije Bigfoot,ovšem nikdo z party lidí to neuvidí. Jednu z dívek osvobodí starý muž,který pak uteče s Bigfootem. Odkud se ten stařec vzal a co ty dívky v jeskyni? Bez vysvětlení,konec. Film měl příšernou hudbu,takovou komediální. Jinak se jedná o výborný trash s typickou kamerou,chlupatýmy klíny a herecké výkony. Na Uschi Digard se vždycky rád podívám,její velká ňadra jsou asi jediným lákadlem tohle filmu,zvlášť,když si na něj díváte,tak je to asi jediné na co se dá dívat. Celou dobu popisuju děj a je to déčko,ano Déčko snad,dávali to fakt někdy v kině? Rozpočet? Tržby?Samé nuly? ()