Harryho a Mika spojuje s dalšími poldy policejní odznak a zaměstnání v jednom sboru ve Phoenixu. Není to moc, ani málo. Většinou jeden o druhém všechno vědí a také se každý den jako jeden muž pohybují ve světě násilí. Občas společně tajně vezmou právo do svých rukou. Na rozdíl od mnoha svých kolegů je detektiv Ray Liotta dobrý policajt, ale jeho vášeň pro hazard ho přivede do obtíží. Těžce se zadluží u zločineckého bookmakera, a tak vymyslí riskantní plán, jak získat dlužné peníze zpět. Jenže všechno se nedaří, jak by mělo. (ČSFD)

wosho

Málo známe, přesto velice kvalitní krimi drama s hodně podařeným antihrdinou (Ray Liotta umí hrát, ale potřebuje něco, co to z něj vyžene na plátno, ale nevím co to je). ()

kolemjdouc

jelikož obsah filmu si může každý přečíst v tiráži,jen přidám že film je dobrý a není v žádném případě čas, strávený jeho skouknutím,ztracený.Dobré obsazení kde dostali prostor všichni herci a ne že jedné větší hvězdě dělají křoví "menší" hvězdy.Opravdu dobré drama které má hlavu i patu.U mě dobrý. ()

waska

Zajímavá krimi se skvělým Rayem Liottou. Dobrý polda, který má maličký problém s gamblerstvím, to holt v životě nemá lehký..Brittany Murphy je k nakousnutí, ale víc než na 3,5* to není. ()

bmx6

Pecka!!!Tohle jsem nečekal,opravdu parádní film.Hudba solidní.Výborný Ray Liotta v roli policajta,no a taky gemblera.Nejlepší bylo-ZKOUMALY DVA CHLÁPKY,JEDEN MILOVAL DVOJKY A TEN DRUHEJ ZASE TROJKY,TEN Z DVOJKAMA BYL V POHODĚ A TEN DRUHEJ ZEMŘEL NA RAKOVINU.Konec byl vlastně dojemný,smutný,ale hlavně Liotta stihnul zastřelit všechny lotry,pochutnat si na jablečným koláči a dát si cigaretu.Velmi dobrý film a k tomu všemu krásná,sexy mlaďounká Brittany Murphy,ale velká škoda,že se tu objevila jenom chvíli. ()

Scott67

Scéna s trezorem je opravdu zábavná. Jinak film, od něhož čekáte průměr amerického béčka, jenom překvapí, když se vyhoupne vysoko nad průměr. Skvělé obsazení a velmi dobrý scénář. ()

andy60

Sympatický film, který si na nic nehraje a přesto nabízí slušnou porci zábavy. Parta policistů, kteří se rozhodně neřídí heslem Pomáhat a chránit. Právě naopak - není jim cizí vydírání, loupež, dokonce ani vražda. Liotta jako gambler byl dobrý, stejně tak tarantinovsky pojaté dialogy. ()