Exmodelka Iro (Barbara Bouchet) je provdaná za boháče a milovníka jachtingu Kostase Marase. Iro však se svým milencem (Bob Behling) naplánuje vraždu svého manžela, aby se společně dostali k jeho bohatství. Vše je dopředu pečlivě naplánováno tak, aby se zločin jevil jako nehoda při Marasově milovaném koníčku. Hra smrti je tak dovedena až do tragického konce. (Karlos80)

Karlos80

Ultra raritní řecké drama (částečně giallo) s úžasnou Barbarou Bouchet v hlavní roli, jestli ona se mi jevila nejvíce sexy ve filmu "Milano Calibro 9", tak tímto filmem mě ještě více uhranula a okouzlila (vypadala fakt úžasně). Tohle je jeden z nejhůře dostupných titulů od této herečky! Barbara (ve filmu Iro) zde v hlavní roli hraje ex-modelku a jinak typickou zlatokopku, která se za pomoci svého milence snaží zbavit svého bohatého starého manžela a přijít si tak lehce k velkým penězům! Klasika:-) Smrtící hra může začít, jaké bude vyústění? To se nechte překvapit. Film se natáčel v oblasti Athén (to je samo o sobě velké lákadlo) a převážná část filmu se odehrává na moři (vidíme tu například závody jachet, vidíme tu nějaké typicky řecké zvyky a slyšíme typicky řeckou hudbu). Barbara je tu párkrát vidět odhalená, ale asi nejvíce mě dostala svým smyslným tancem na zábavě a svými noblesními a výstředními kostýmy, které často střídala. Příběh se nese v tradici filmů na téma "milostný trojúhelník (krize manželského páru)", je dobře napsán (spiknutí je opravdu dobře vypečené!), nepostrádá atmosféru i napětí, jen některé scény mohli být kratší (třeba ta na moři), občas film dost nudil, jinak ta oblast, moře, skály, ostrov na kterém se rozhodně, hodně mi to připomínalo vyvrcholení z Martinova filmu "Case of the Scorpion's Tail". ()

pepua

Snadno čitelná zápletka nenechává prostor pro jakékoliv překvapení, plusem je scéna na lodi při závodu a samozřejmě Barbara Bouchet. ()