Marze

Sarah je autorka dětských knížek, vrací se do svého rodného města ke své rodině a zjistí se, že dlouho udržovaná rodinná legenda je pravda. Je to magické vánoční pečení s tématem velkoměsto - maloměsto. Jestli spíte s kismet koláčky pod polštářem a sníte o svém životním partnerovi, bude se vám to líbit. Je to okouzlující, ale ne moc soudržné (proč se Travis oženil v obýváku?). ()

silentname

"Vianočná výzva 2022 - 3. film - "A Kismet Christmas" už trošku viac zaváňa klasickým Hallmarkom, no má v sebe stále niekoľko zaujímavých elementov, ktoré ma presvedčili, aby som dal aspoň o ten jeden bod viac. A tým hlavným je pre mňa je malá Rubi Tupper, ktorá sa do role Jasmine hodila úplne skvele a dáva tomu všetkému tak trošku vlastný život. Tiež ma teší, že sa film opäť snaží vyhýbať scénkam, ktoré poznáme a miesto toho tak trošku dáva scenáru priestor viac dýchať. Úvod mi prišiel, že pôjde o klasickú romantickú drámu, akú sme videli a potom ten flashback tomu moc nepomohol, no čo príde neskôr ma celkom príjemne potešilo. Ide o niečo veľkolepé? Nie. Ale čarovné koláčiky, ktoré počas Vianoc môžu odhaliť tvoju skutočnú lásku keď si ich dáš pod vankúš vo sne, je celkom originálne. Jedno pozretie stálo za to. Ak máte radi hallmarkovskú romantiku, film by vás mohol aspoň trošku potešiť. Hodnotenie: B- ()