Rodina se po tragické události odstěhovala z rodného města. Když se v něm po třiceti letech sejde, vyplynou na povrch potlačené emoce a bolestná tajemství. (Netflix)

barteca

Klenot. Je to pomalé jak slow tv, ale divák je stále v napětí, co se v konverzaci rodinných členů nového a překvapivého objeví. Flashe z minulosti do přítomnosti i naopak, rozhodně netradiční struktura, skvělý scénář, skvělé herecké výkony. A závěr, se kterým se musí protagonisté i divák popasovat. ()

klukluka

Můžu tomu dát 5 hvězd a psát oslavné ódy na psychologickou drobnokresbu postav a intelektuální hloubku, nebo se můžu upřímně vyznat ze svých pocitů, vyložit karty na stůl a napsat, že jsem se nemohl dočkat konce, že něco tak zoufale nudnýho a vlezlýho už jsem dlouho neviděl a doufám, že zase dlouho neuvidím, že mi to nepřineslo nic dobrýho, jen úvahy nad tím, kdo všechno by se měl svěřit do péče psychologů a kdo už by potřeboval psychiatra. Jestli tohle je to pravé umění, tak jsem jako divák selhal a ještě jsem tak pošetilej, že to na sebe klidně prásknu. ()