Campbell

Po Werewolves on wheels bylo na čase abych zkoukl další hipísácký horor, tentokrát s upírama. nicméně tohle u mě nezapůsobilo ani na 5 procent. Začátek ve mě vynutil smích, kdy "Igor" v podání afroameričana který jediný co umí je čumět rovně(kde jsou časy kdy byl Igor hrbáč s hnusným kukučem?)a oživý Drákulu(který mi strašně evokoval Drakulu z filmu Drakula narážeč). No a pak je to standart, mladý hipík zjistí co a jak a tak se snaží Drakulu přemoci. Film u mě vyhrál jen a díky občasnému nechtěnému homoru. Jinak je to bída. Slabší 2*. ()

fragre

Tohle je hippícký upírský horor, kde i příslušný drákula vypadá jako falešný guru a jeho pomocník (namísto obvyklého výzoru kulhavého hrbáče) jako bratr Jimmyho Hendrixe. Děj je jednoduchý - drákula naláká pod záminkou psychedelické seance prosté hippíky obého pohlaví do své vily, kde je samozřejmě nakousne a promění v své slouhy. Zlikviduje i skeptického a po čertech drsného motorkáře. Jen hlavní hrdina, poháněn láskou k své milé, kterou chce vyrvat ze spárů netvorových, neustále uniká z bezvýchodných situací, hatí plány arcizloduchovy a nakonec jej likviduje pomocí pijavek a improvizovaného kůlu, jen s tou milkou to nevyjde na 100%. Celý tento šlak je natočen takřka amatérsky, čemuž odpovídají i herecké výkony. Ale nějakou dobovou atmosféru to má a je to tak blbé, že je to zábavné, takže slabé tři. ()