Rekrut

• USA The Recruit
USA, (2022–2023), 14 h 40 min (Minutáž: 51–58 min)

Začínající právník ze CIA vstoupí do nebezpečného světa mezinárodní špionáže, když přijme případ bývalé agentky, která vyhrožuje, že zveřejní kompromitující informace. (Netflix)

3anitram

Bála jsem se, že to nebude můj šálek - ale v průběhu třetího dílu mě to nějak chytlo a nakonec to bylo fajn. Dobré obsazení, odlehčená forma, dobrý to bylo! ()

Tomgunses

Nevím, jak to ve skutečnosti chodí na právním v CIA, asi ne tak, jak v této miniserii, ale bylo to pro mne, jako neznaleho a nenáročného diváka, fajn, bavil jsem se a to tu jde, ne? 85 %. Díky navrch za krásné ženy, Laura, Fivel i Sarah byly k sežrání. :-) ()

HeRoS.Au

Super zabavicka, ma to tempo, zadny hluchy mista, furt se neco deje. Postavy vtipny, dobre napsany a jeste lip zahrany. Predevsim hlavni postava. Ten borec je takova neskutecna pi*a, ze to ani neni mozny. Vsechny ty prusery mu prejete a je vam vicemene uplne jedno, co s nim bude. Jen ho proste potrebujete, jinak by serial nebyl. Je krivej od naturelu a doufam, ze se ho tvurci nebudou pokouset v dalsi rade polepsit, pac si to proste nezaslouzi. :) 75% ()