Svatá rodina

Rodina, která skrývá děsivé tajemství, chce začít nový život v Madridu. Vztahy s místními ale její plány komplikují a minulost ji pomalu dohání. (Netflix)

Recenzie používateľa KajusaK k tomuto seriálu (18)

Svatá rodina (2022)

Další španělský seriál, který mě překvapil. Najwa Nimri spolu s Albou Flores v dalším seriálu - taková nabídka se nedá odmítnout. První polovina série trošku krimi, tajemna, druhá polovina více akční, dramatická. Tady to už lehce ztrácelo dech. Ovšem posledních pět minut seriálu, to byl tedy nářez!!! Takový střih jsem dlouho neviděla. 4* za délku série - 5 dílů by bohatě stačilo + velice neefektivní kameru. Druhá série je solidní pokračování (4*), párkrát překombinováno, ale finále na úrovni. ()

Trhlina (2022) (S01E01)

Velice rychle rozběhnutý seriál. Rychlé představení všech herců (kterých je zprvu dost). ()

Čtyři těla (2022) (S01E03)

Začíná se to rýsovat. ()

Melilla (2022) (S01E04)

Dokonalé střihy dvojčat. ()

11. listopadu (2022) (S01E05)

Skvělé scény s mozaikami. ()

Au-pair (2022) (S01E06)

Skvělý Marcos. ()

Auto v plamenech (2022) (S01E07)

Trošku to ubírá na dechu. Aitana naprosto předvídatelná. ()

Syn Měsíce (2022) (S01E08)

Ten závěr byl opravdu legendární. ()

Série 2 (2023) (S02)

Hezké pokračování druhé série, které pokračuje přesně tam, kde první skončila. Občas trošku přes čáru, ale vcelku fajn. Mnohdy překombinované, ale cením pár zásadních zvratů. ()

Jezero (2023) (S02E01)

Zajímavý rozjezd, pokračování kde první série skončila. ()

Daleko od Boha (2023) (S02E02)

Mariana není úplně nejbystřejší. ()

Dveře (2023) (S02E03)

Aitana/Mariana mě baví čím dál méně, ale s Glorií + Blancou/Ramonem to začíná nabírat hezký spád. ()

Odhalení (2023) (S02E04)

Gloria už má na kontě fakt hodně vražd. ()

Buenos Aires (2023) (S02E05)

Začíná se to hezky rozuzlovat s Ramonem. ()

Dítě za dítě (2023) (S02E07)

Hezký závěr, tušila jsem to. Čas balit kufry? ()

Svatá rodina (2023) (S02E08)

Trošku mě zamrzela ta krádež Thelma & Louis, částečně také Tráva (season 6), ale i tak super finále. Docela na úrovni. ()