Matka (Nia Long) mladej June (Storm Reid) zmizne počas dovolenky v Kolumbii, kam sa vybrala s novým priateľom. Keď dcéra začne po nezvestnej matke pátrať, hľadanie jej komplikuje nielen úradnícka byrokracia, ale aj vzdialenosť 1600 kilometrov. June zostáva v Los Angeles a pri hľadaní stôp šikovne využíva súčasné technológie, aby sa matku pokúsila nájsť, kým nie je neskoro. Čím viac však preniká do digitálneho sveta, tým viac otázok ostáva... A keď napokon June odhalí tajomstvo o svojej matke, zistí, že ju vlastne vôbec nepoznala. (Itafilm)

Marda41

Jsem vždy skeptický k filmům natočeným desktopovým stylem nebo amatérky roztřepanou kamerou v ruce, ani jsem neměl v plánu tento film vůbec vidět. Nakonec jsem neměl jinou možnost a ani mě nemrzí, že jsem film viděl. Zajímavý příběh, zápletka a napětí od začátku až do konce. ()

Nikol45

Musím přiznat, že mě tento film příjemně překvapil.....hlavně finále. Několikrát jsem měla i husí kůži jak jsem byla napjatá. ()

Dannyss

Dostatečně kvalitní a napětím protkaný thriller zaměřující se na pátrání, který má dostatek zvratů v ději pro vyvolání netradiční dávky adrenalinu. Dnešní doba je šílená a v celém snímku je ukázkově ukázáno, kolika nástroji disponujeme a jak relativně jednoduše dokážeme vypátrat téměř cokoliv bez cizí dopomoci. Příběh byl poutavý, taktéž zápletky, ale vlastně vedlejší postavy stály za to, a to není ve zvyku, že film obstojí také v této komponentě. Jako celek to funguje dravě, místy originálně a paradoxně uvolněně ve vteřinách mírných úsměvných prvků. Scénáristicky velmi dobře zvládnuté drama je z mého osobního pohledu o řád lepší než předchůdce Searching, které však bohužel mírně ztrácí své rozjeté tempo klišé závěrem, což poměrně brzdí a degraduje veškeré doposud vybudované nápady k nálezu ztracené matky. 8/10. ()

Mr.HahaHihi

Deskové filmy jsou moje slabost a jelikož jich je jako šafránu, každý si o to víc náležitě vychutnám. Hledání, volání, textovani, scrollovani, hledání, mapy, google, Insta a to všechno slouží k rozplétání velké záhady. Zbožňuji to. ()