Film o dospívání, který sleduje Beu Johnson (Kiernan Shipka) od narození až po maturitu, jak se pohybuje v životě s mentálně postiženým rodičem a rozvětvenou rodinou, která se nemůže shodnout na nejlepším způsobu pomoci. (petr.c17)

Fr

„ZVLÁŠTNÍ JE SLOVO, KTERÉ TAHLE RODINA POUŽÍVÁ, PROTOŽE SI NECHTĚJÍ PŘIPUSTIT, ŽE JSTE S MÁMOU OBA RETARDOVANÍ…“ Takovej týnejdžerskej film, kterej ovšem nebude pro týnejdžry. Myslím, že by je nabavil. Možná holky… Tak proč na to koukám já? No, čekal jsem klidnej, milej film. Klidný to je a milý pak v tý druhý půlce taky. Ale hlavně kvůli těm dvěma mlaďochům (co už ve skutečnosti nejsou týnejdžři). No a taky, že Bea je taková, jaká je. Prostě film pro holky… /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) K sepsání scénáře a natočení celovečrního filmu inspirovala režiséra jeho neteř. 2.) Thx za titule “leniucha“. ///                         PŘÍBĚH  *****  HUMOR  *  AKCE  ne  NAPĚTÍ  ne ()

Aljak

Wildflower určite prekvapí svoju úprimnosťou a bittersweet atmosférou. Bea to mala v živote ťažké už od raného detstva, ale napriek tomu sa nevzdáva a snaží sa žiť život ako jej rovesníci. Keď už to vyzerá, že všetko je na dobrej ceste, vždy sa niečo pokazí a Bea sa ocitá v neustálej špirále problémov, do ktorej ju dostávajú jej postihnutí rodičia. Bolo to také smutno-milé. Napriek tomu si však myslím, že scenáristicky sa z námetu nepodarilo vyťažiť potenciál, a veľká časť filmu sa točila stále v tom istom rámci. 3* ()

dragon'88

Trailer na toto som nahodou videl uz davnejsie a velmi som sa obaval.  Nakoniec sa z toho vyvrbil celkom prijemny gulasik smutneho a vtipneho.  Velmi zaujimavy setting a cim si prechadzaju rozne postavy. ()

Rathalos

Wildflower je taky obycajny film z bezneho zivota natoceny podla skutocnych udalosti,v ktorom clovek je raz hore a raz dole,su zle,ale i dobre chvile,mne sa to pacilo,taka mila aj pohodova zalezitost a musim priznat,ze coraz viac a viac ma o svojich hereckych kvalitach presviedca Kiernan Shipka,myslim,ze je to dost talentovane mlade ziena...:⁠-⁠) ()