Šedesátá léta, mnohem víc než předchozí dekády, přinesla společenské změny v oblékání, stylu života, roli i podobě ženy ve společnosti. V ulicích se začínají objevovat hluboké výstřihy, minisukně, erotika přestává být tabu. Odhalená stehna a lascivní pohledy daleko více „povzbuzují“ dříve latentní odchylky a nekontrolovatelné chování vedoucí v extrémních případech až k násilné smrti se sexuálním motivem. Pachatel našeho příběhu byl již dopaden a je právě souzen porotou sledující velmi pozorně jednotlivé výpovědi svědků. (dopitak)

fragre

Rakouský sexploitation film s pěkně pokryteckou předmluvou, která rádoby odborně tepe, to co film ukazuje. Na r. 1965 asi odvážné nahé scény, které dnes působí spíše decentně. Hlavní pachatel je zde vykreslen co štvanec přesexualizované atmosféry hlavně nočního velkoměsta. Navzdory několika mordům často nechtěně legrační. ()

dopitak

Moc se mi líbí začátek i konec, taková sonda z ulic zlatých šedesátých, super střih, promyšlené navození nálady, a pak šup za úchylákem plížícím se chodbami taneční školy a přešlapujícím za dveřmi toalet nočního klubu. I když napínavé to vinou způsobu rozvoje zápletky není ani trochu, erotika není špatná. Jenom si všimněte, jaké postavy měly tehdejší baletky (ve sprše se jich odhalí celá řáda), s takovými postavami by dneska asi neuspěly ani na castingu :) ()