The World of Killing People

• Thajsko คืนหมีฆ่า (viac)

oveckaoa odpad!

Co je tohle za chaotickou blbost? Na začátku sledujeme chlápka jak jde k ženské do nějaké kavárny a chce ji sbalit ona mu řekne, že někoho má tak on odejde a zabije jejího přítele . Pak on ji unese a chce, aby byla jeho ona uteče , on ji chce zabít ona zabije ho a pak ji zabije někdo v masce medvěda. Bez vysvětlení se posuneme dále kdy do nějakého hotelu odjíždí  skupina přátel oslavit výročí smrti kamaráda co se utopil ( v celém filmu se o něm nic nedozvíte jen zde řeší, že ho neměly nutit plavat) a v tom hotelu jich nahání a zabíjejí lidi v kostýmu medvědů.  Do toho recepční je magor a chce někoho zabít jeden chlap je magor a unesl a znásilnil nějakou ženskou a jedna ženská zabila nějakého chlápka. Pak máme plot twist jedna ženská je s těmi vrahy a taky vraždí. Pak máme konec kdy jeden přežije a odjede do prdele a jí je to jedno tak proč ho teda chtěla zabít? Je to chaotické a nedává to smysl v čem tkví ta komedie nevím je zde jen jedna jako by vtipná scéna kdy se nějaký vyhulenec ptá toho recepčního jestli nemá trávu a on mu odpoví, že není dealer , a pak si z něho dělá srandu , že jestli chce mu objedná 13 letou prostitutku.  10 procent za gore je ze jedno rozseknutí vejpůl a úvod má Vřískotový vibe.  P.s. imdb uvádí stopáž 2 hodiny , ale kde ta verze je bůhví. ()

pornogrind

Strašná hovadina s naprosto debilním scénářem. Postavy jsou totálně nesympatický takže si vlastně přejete ať je killer v medvědí masce(ať už je to kdokoliv) pozabíjí co nejdřív. Jestli mělo jít o slasher s komediálními prvky tak já jsem je tam nenašel. Jediný co se dá ocenit(a někdo to možná ocení) je gore. Odřezaný hlavy, tělo vejpůl, probodnutí prsu a následné vytažení silikonu, atd.. Na mě to bylo ale moc CGI. 1hvězda. ()