Haunt

Evan (Harrison Gilbertson) je introvertný teenager, ktorý sa spoločne so svojimi rodičmi presťahuje do nového domu s temnou minulosťou. Spozná sa s krásnou susedkou Samanthou (Liana Liberato) a začne to medzi nimi iskriť. Spoločne začnú objavovať záhady nového domu a nevedomky sa dostanú do veľkého nebezpečenstva. (kubqo)

Radka_86

Asi budu jedna z mála, ale mě to bavilo. U mě to fungovalo, film měl vcelku velký potenciál a nečekaně dobře využitý. Snad bych i přemýšlela o plném počtu kdyby mě nezklamal jediný detail - průhlednost. Prostě už od půlky filmu mi byla jasná celá poenta. Škoda protože jinak jsem si tuhle leč spíš teenagerovskou záležitost užila. 75% ()

George Stobbart

Teenagerský haunted house horor s bežným príbehom rodinky, ktorá sa nasťahuje do domu v ktorom sa deje niečo nadprirodzené. Synáčik sa teda spojí so susedou od vedľa a rozhodnú sa tieto bu-bu-bu tajomstvá minulosti odhaliť. Vcelku pohodový, nenápadný hororík, ktorý síce nepozbiera body za originalitu, no čo môže, to snaživo vyvažuje slušným spracovaním, obstojnými hercami a mrazivou atmosférou. ()

Bloody13

Těžko budeme hledat originální prvky v moderním duchařském hororu. Tenhle kus je však smutnou ukázkou marné snahy poslepovat ta nejprovařenější klišé a sjednotit je v důstojný celek. Někomu se to povede s přehledem (třeba Flanaganovi se svou novinkou Oculus), Carter tenhle případ bohužel není. Takže ačkoliv tu máme tajemnou minulost domu, podezřelou ženu, která ví víc, než je zdrávo, holčičku, povídající si s panenkou, skupinu vlezlých duchů a černé kontaktní čočky při posednutí zlým démonem, výsledek působí křečovitě. A i když se konečně objevil digitální (ale povedený) bubák, můj zájem dále stagnoval. Při závěrečném titulku s rudě blikajícím názvem filmu a výraznou smyčcovou hudbou se navíc automaticky vybaví Wan - jasný odkaz na Insidious. ()

zelvopyr

Proč vzít na milost tuhle značně nenápaditou věc, lineární, s od začátku tušenou pointou... to jsou dost sympatičtí snad všichni herci. Což nebývá zvykem, naopak v obdobných slátaninách ba i výrazně oceňovanějších kusech typu Insidious bývají mnohem větší slabinou. No a snad docela přívětivě vypadající udělátko na komunikaci s duchy. Ale to je hrozně málo... ()

misterz

Presťahovať sa do domu s temnou minulosťou je fakt super nápad :). Ale teraz vážne. Podobných ducharín je celá kopa. Máme tu strašidelný dom s tajomstvom a zlého ducha, čo prenasleduje nájomcov. K tomu trocha romantiky, neveriacich rodičov a predvídateľný záver. Šedivé a nezaujímavé, samotný bubák sa mi však celkom páčil, plus 2-3 ľakačky boli fajn. Tak akurát na slabučký priemer. 50/100 ()

• Film se natáčel v Salt Lake City v Utahu. (rafix)