V 70. rokoch 20. storočia čelila zbožná rodina Brobergovcov tragédii, keď ich malú dcéru Jan opakovane unášal zdanlivo charizmatický rodinný "priateľ". (SkyShowtime)

Recenzie používateľa DonBraso k tomuto seriálu (2)

Rodinný priateľ (2022)

Když člověk přihmouří oči a řekne si, že to má reálně tak šest dílů tak vlastně proč by ne. Je tu spousta Ale. Už jsem to vlastně nakousl u pilotu. Devět dílů je strašně moc a nudí to. Tím se vysvětluje, že dost věcí je vata a bohužel tytéž scény rozházené po částech jsou fakt na useknutí ruky. Příběh je až zvláštně nepravděbodobný a člověk si pořád říká jak může být někdo tak naivní a hlavně může nechat takového člověka svým způsobem úplně normálně žít. No jsou to 70ky tak to berme jako celý příběh s rezervou. To hlavní je, že atmosféru to rozhodně má. To pomalé tempo není na škodu, ale jak jsem předeslal, na moc dílů se to už zkrátka nehodí a vlastně se nic nestane. Je to až statické drama, kde si budete říkat o tom spoustu věcí proč a už konečně ty krávo to řekni:) Předposlední díl přeskočí trochu otěže. Je vidět, že tvůrci se v tomhle chtějí zbytečně koncetrovat a vůbec nechtějí přidusit na té dramatičnosti, až jí v každém díle máte, že přijde. Vždycky se vrátíte jako divák, že zase jsem tady a zase slyším to stejné. Myslím si, že zde by se spíše hodil dokument o tomhle a ten i nějaký vyšel. Zamrzí, že Peacock ho má a Skyshowtime jako bonus ho nepřidal. Seriál drží každou chvíli dobré obsazení a hlavně Jake Lacy. Klidně zde tvůrci ho mohli prodat o mnohem víc, než pár stavů a detailní pohled do tváře. Ale seriál jeho plný. Konec je už jen informace jak to pokračovalo dál. Popravdě bych radši hranou část, než jen sdělený, protože těch devět dílů bylo pak oprávněně.75% ()

Jazda na koni v American Falls (2022) (E01)

Pilot zatím takový vlažnější rozjezd na asi dost jasný další průběh. Už teď se bojím, že těch 9 dílů si tohle neobhájí a budeme někde na pětníku řešit únos. Zatím to vyvažuje Jake Lacy, který ten hejskův face prodává rafinovaně. Uvidíme co další díly. ()