Wilsonova 10

Publicistický
Česko, 2021

Účinkujú:

Petr Holec (moderátor), Luboš Xaver Veselý

Petr Holec a Luboš Xaver Veselý debatují nad aktuálními tématy, které glosují s vtipem sobě vlastním každý týden na XTV.cz a Xaver Live na YouTube.
(Jan.Vodrazka)

elma

Pokud bude válka ,, dlouho hrající desku už si nekupujte pane Holče,,:-))) .Tento pořad doporučuji, vždy se zasměju. Mám moc ráda humor Xavera. On fakt nemá chybu. To jeho glosování. Má takový humor co měl např.: Hugo Haas. Pokud máte rádi sarkastický humor s pravdivým politickým smýšlením, tak tento pořad je přesně pro Vás. XTV.cz Wilsonova ()

movie_freak

Už několik let se každý týden těším na novou Wilsonovku. Jsem tichý podporovatel, nikdy se nezapojuji do chatů, tak se vyjádřím aspoň tady. Wilsonovku lze doporučit jako účinný protijed při náhlém shlédnutí pořadu naší veřejnobezprávní televize typu OVM, 168 hodin, nebo zpravodajství. Funguje to. Dodnes si pamatuji ten traumatizující díl OVM po volbách, kdy to vypadalo, že moderátor OVM přeskočí stůl a samou láskou a štěstím olíže premiérovi přímo ve studiu obličej. Wilsonova 10 mě z toho a jiných dalších dostala, už nekoktám, ze spaní nekřičím. Díky panu Holcovi a Xaverovi (jména záměrně uvádím dle abecedy :-) ) si pak člověk nepřipadá se svým viděním světa a politiky tak úplně sám. Sranda se má dělat ze všeho a ze všech, nehledě na to, komu v politice zrovna fandím. To mi tady dlouho chybělo a pánům díky za skvělou práci. Budu je podporovat dál. ()

krabatt76

Jakožto proruský troll a pátá kolona Kremlu se tímto narativem hlásím k odkazu P.Fialy, V.I.Lenina, M.P.Adamové, Jany Černochové, Víta Cenzuršana - "Máte právo na korigované informace!" . A že jich na Wilsonce každý týden je! Super, pánové, pokračujte dál a stejně tak dobře! ()

Bunken

Po každé návštěvě tohoto přístavu pravdy se cítím o kousek víc zešváben. Připlouvám jako hodnotový signalista, a odplouvám jako úplný dezolát. Moudřejší o dezinformace a lehčí o korigované informace. S každým dílem se z člověka vědomého stávám člověkem nevědomým, jak by shrnula jistá demokratka. Každopádně jako zešvábený dezinformovaný dezolát se vždy královsky pobavím tímto soukromým rozhovorem mezi dvěma pány o událostech posledního týdne. Až mi z toho kolikrát upadne pejsek. ()

• Název Wilsonova 10 je adresa studia, ve které sídlí televize XTV a Rádio Xaver (v Praze na Hlavním nádraží). (Jan.Vodrazka)