Digitální detox

Spolubydlící Léa a Manon si uvědomí, že jim závislost na internetu bere radost ze života, a rozhodnou se udělat něco nemyslitelného – na 30 dní odložit všechna zařízení. (Netflix)

DonBraso

Já jsem ztrácel čas s tímhle seriálem, který my spíše připadal jako delší film a udělal sakra dobře. Vůbec bych nečekal, že náhodně na něco kliknu na Netflixu a bude mě to bavit. Je sice pravda, že poslední dva díly už ztrácí malinko, ale jako celek je to fakt paráda. Výborný casting, člověk se i zasměje a na to, že to přišlo spíše účelově na dámské publikum, tak jsem se francouzsky bavil.Tiphaine Daviot má skvělou mimiku obličeje. 90% ()

swordfish

Nechápu to hodnocení tady. Výborná francouzská oddechovka, těším se na pokračování - věřím, že bude. Na scény s Tiphaine Daviot jsme se těšili celá rodina. ()

Luciee113

No já nevím... Jsem za polovinou prvního dílu a vůbec mě to nebaví... Zkusím ještě chvíli vydržet 🤔 No dva díly a čtvrt a nene, fakt neba. ()

Olík

Docela příjemné záležitost. Aktuální téma, nebo by se spíše dalo říci problém, pohledem obyčejných smrtelníků. V hlavní roli závislost na sociálních sítích a pak samozřejmě vztahy, touhy, cíle, životní cesty, kotrmelce….taková klasika. Netlačí se na pilu. Postavy, herci, všechno v pořádku. Moc se vlastně ani není o čem bavit. Šest dílů tak akorát…..kdyby bylo o jeden, dva méně, tak se taky nic nestane….ale jinak pourquoi pas. ()