The Lair

• USA The Lair

Po tom, čo bolo jej lietadlo zostrelené, sa vojenská pilotka Kate (Charlotte Kirk) musí skryť pred miestnymi teroristami. Jej útočiskom sa stane sovietsky podzemný bunker. V tom sa ale skrývajú telá mutantov, ktoré sa kvôli nej prebudia. Podarí sa jej uniknúť, ale rovnako sa na povrch dostanú aj tieto monštrá, ktoré sú pripravené zabíjať. (Marceloo)

Habansz

První polovina by se ještě jakž takž dala. Tu druhou lze shrnout nějak takhle. - Nemůžu obětovat jednýho chlapa kvůli záchraně celý jednotky. Co bych pak řekla svýmu synovi? Ale můžu objetovat skoro celou jednotku kvuli záchraně jednoho chlapa. V takovým případě budu mit spaní klidný. Snažím se k vulgarismům ve svých hodnoceních vyhýbat, ale tohle byla debilita. Tohle jsou Psí vojáci, kdyby scénář psal někdo kdo pije okenu a žere k tomu chleba s indulonou. Ach jo... jak jsem si nad nima zastekl při sledování takovýho braku. Kde je Pád do tmy? Kde jsou Psí vojáci? Co se v člověku zlomí, že si řekne a ted budu dělat shit show a naservíruju divákům braky jako Hellboy (2019), The Reckoning a The Lair? Tohle nestálo ani za ten snadno zapomenutelnej gore, kterej mě v traileru lákal. U filmu jsem se bál, jen to nebylo z toho samýho důvodu, z jakýho tady Neil nejspíš plánoval. ()

vinducha

Zas tak hrozně bych to neviděl , jak to tady v těch hodnoceních a recenzích vypadá . Já se docela pobavil , sice je to víceméně zbytečný zářez do toho monstr žánru  ,ale akce a masky potvor mě nijak neurazily. ()

mdf

Před desítkami let by to asi zřejmě  zaujmulo,ale teď je to taková blbost céčková,nápad by až tak zase špatný nebyl, ale zase uvědomělá americká pilotka, která samozřejmě všechno ustojí a další blbosti, pár scén tam je,jinak gore žádný. Takže sbohem a šáteček,už teď nevím co to bylo za film. ()