Čerstvě 17letý Chava (Germán Bracco) by rád někoho miloval. Když mu napíše neznámá dívka, věří, že je to ta pravá, a snaží se udělat vše, aby došlo k reálnému seznámení. Není to však snadné, protože po něm touží také někdo jiný a navíc se komplikuje situace v rodině. (petrsv)

petrsv

Tvůrci často nacpávají příběh tolik, až je toho moc. Bohužel je tomu tak i u tohoto filmu a přišlo mi to zbytečné. Taky bych byl radši, kdyby příběh pokračoval v lehce komediálním žánru, namísto postupného přechodu do dramatu. Nu ale což, tvůrci to chtěli jinak. Věrohodnosti ubírají hlavní představitelé, z nichž ani jednomu už dávno není tolik, kolik jejich postavám. Nicméně nejen oni, ale všichni to zahráli velmi dobře a mám z toho pocit, že cílovou skupinu to osloví. Slabší kameru vyrovnává skvělá zvuková stránka. ()

jiri.twist

Byl jsem hodně překvapený příběhem, jak se vyvíjel a nechci nic prozradit, ať je poutavý i pro diváky, kteří se na fim teprve chystají. Rozhodně ale nečekejte komedii, jak je uvedeno na IMDb. Za příběh nemohu dát jinak, než za deset. Herecké výkony byly nadprůměrné, a to téměř u všech postav. Jen omlazení hlavního hrdiny načesáním všech nakroucených vlasů do očí nepomohlo, o šest let starší Germán Bracco než jeho postava Chavy prostě starší vypadal, předevšéím v obličeji. To už mi spíše pasoval do role náctiletých studentů třicetiletý Martín Saracho v roli Carlose, ale jinak spokojenost, i matka, otec, spolužáci, bezva zahrané. U hudby jsem strhl bodík, protože mi troškou vadily dvě tři hudební scény, kde to moc řvalo, ale celkových konečných pět hvězd to nakonec neovlivnilo, přeloženo do cz na gaytitulky.info .. 101099 ()