City Hunter

• Japonsko シティーハンター (viac)
Japonsko, (1987–1991), 57 h 41 min (Minutáž: 23–25 min)

Predloha:

Cukasa Hódžó (komiks)

Akira Kamija, Kazue Ikura, Maja Okamoto, Džun Hazumi, Juriko Jamamoto, Kóiči Jamadera, Júsaku Jara, Čika Sakamoto, Jóko Asagami, Reiko Suzuki, Aruno Tahara (viac)

Recenzie používateľa Idaho k tomuto seriálu (2)

Season 1 (1987) (S01)

Nepomůže vám policie? Jste bezradní? Jděte na nádraží v Shinjuku, napište na tabuli XYZ a najměte si City Huntera - Městského lovce! Ryo Saeba je totiž něco, čemu se říká v branži čistič, který dělá ze zásady jen a pouze pro krásné mokkori ženy. Má uši jako rys a s jeho muškou se nemůže měřit nikdo na světě. Bohužel ani s náchylností k opačnému pohlaví, kterému svoji lásku dává najevo tím nejhorším možným způsobem a po právu si vysloužil pověst největšího úchyláka a já osobně jej řadím do stejné ligy s Happosaiem ze seriálu Ranma ½. Možná může být na závadu, že neexistuje souvislejší příběh a celý seriál má epizodní charakter. Jednotlivé příběhy se klenou přes jednu, nejvýše 3 epizody. Já to osobně za vadu nepovažuji protože při délce 51 dílů - v případě televizního vysílání - i když minete jeden dva díly nic moc se nestane, kromě tedy toho, že se připravíte o porci zábavy, při níž se budete válet smíchy po zemi především pokud jste muž. Pro ženy to rozhodně asi není, což je jediný způsob, jak si vysvětlit nesmyslnou jednu hvězdu od „neznam“ … Ryo Saeba je prostě bourák! 100 % ()

City Hunter 2 (1988) (S02)

Jednoznačně lepší než první řada, a to hlavně díky dvojdílům, které na rozdíl od první řady lépe reflektují mangu. Škoda, že i první řada nebyla taková. 100 % ()