Krvavá stopa

• Česko Krvavá stopa (viac)

Studentka Lara se dovídá, že její rodiče a malá sestra zahynuli v Rumunsku při autonehodě. Lara je zmatená, protože jí nikdo nedokáže říct, co přesně se stalo a sama netuší, co vlastně její rodina v Rumunsku dělala. Jako jediné řešení vidí vypravit se na místo nehody a pokusit se objasnit všechny okolnosti. Krátce po příjezdu ale lituje, že ji kdy napadlo do Rumunska odjet. Ona i její přátelé, kteří ji doprovází, se ocitají ve smrtelném nebezpečí. V okolních lesích totiž žijí děti, které se staly obětí genetického experimentu. Ten z nich udělal krvelačné bestie… (Vapet Production)

Morholt odpad!

No do prdele! Já si to původně spletl s Eastwoodovým stejnojmenym filmem, ale řikal jsem si, že když už to mam, tak se na to mrknu. Takhle jsem si už dlouho nenadával. Děj o ničem, herci nesympatičtí až na půdu a kamera? Co to tam s ní jak secvičovali? To už snad ten nejhorší handcam horor je přehlednější, než tenhle škvár. A podle skutečnejch událostí? No to nemůže nikdo myslet vážně. Panebože! ()

eraserhead666

Mladá německá jungfrau mädchen vyrazí se svým přítelem a kamarády do Rumunska, aby zjistila příčinu smrtelné nehody rodičů a sestry. Kromě toho, že zjistí, že fotr byl pěknej hajzl, jí hned po příjezdu padne do oka místní krasavice a tak jí zřejmě ani moc nebude vadit, že bude muset do přítele pustit kulku. Protože takřka hned potom pustí Rumunku do kalhotek. A kromě toho je tam nahání nějaké zmutované děti, ale to myslím není moc důležité. Tohle je opravdu zvláštní film. Snad jsem ještě neviděl film, v němž by poměr zajímavých okamžiků a naprostých wtf okamžiků byl tak vyrovnaný. Film se chvíli tváří jako napínavé drama (tahle rovina se mi docela líbila), chvíli jako klasický vyvražďovací survival (který i když byl tu a tam kořeněn atmosférickými a napínavými záběry, nakonec stejně sklouzl jen do průměrného tuctova a možná by se dalo říci, že mi až vadil). A k tomu ještě ta skvělá lesbická linie mezi zajímavou Ioanou a ještě zajímavější Friederike (jejíž postava mi nebyla moc sympatická, ale v jejím podání velmi zajímavá) to opravdu jiskřilo od prvního setkání. Strašně rozháraný film, chvíli jsem si fakt klepal na čelo pro tu přemíru nesmyslů, nelogičností a děr ve scénáři (dosud by mě zajímalo, co se to vlastně stalo té kamarádce hlavní hrdinky), chvíli jsem si užíval dobré nápady a zajímavé provedení (které však byly jen chvilkovými záležitostmi). Mám prostě úplně stejnou chuť napálit tomu jak pouze 2* tak i 4* a ani u jedné z těch variant bych se dlouho nerozpakoval. Dám teda zlatý průměr a uvidíme, jestli se to u dalšího koukání nezmění. 2,5* ()

cariada

Poměrně solidní německý horor. Dívce zemřou při nehodě rodiče a sestra v Rumunsku, ona to příjmá po svém a rozhodne se vypátrat proč a jak se to stalo. A tak jede s přítelem a dalším párem do Rumunska. Okamžitě po příjezdu je tu vidět ten kontrast mezi západem a tady poměrně zanedbaným státem. Samozřejmě sié nic moc nedozví až na dívku na motorce, která jí řekne že ví kde se to stalo a že otce znala. Po příjezdu k autu je víc než zřejmé ,že nešlo o nehodu, ale o něco jiného. Za vším stojí zkažený hovězí. Který její tatík v Rumunsku prodával jako darované potraviny (správná kravina ) a krmil s nima děti, kteří mutovali a vraždí. Postupně jeden po druhém zařve až zbyde Lara a ta rumunská dívka s kterou si dají lesbický číslo (zajímavý zpestření) zvlášt po té co jí dívka řekne , že je jedna z dětí. Solidní atmosféra a hustá hudba. Na Němce je to povedený. ()

Campbell

Průměrný televizní thriller který se pyšní "Podle skutečné události" a divák jen žasne. "To myslely vážně"? Přijde mi to spíše že si z nás dělají soudruzi srandu. Nicméně filmu pochvaluji atmosféru a kameru která tomu dopomáhala, a pár celkem vydařených scén(hlavně nástup dětí). Nicméně hlavní postava je tak příšerná že jsem chtěl aby natáhla bačkory hned od začátku. Pár lekaček film nezachrání a gore který ve filmu moc není nenadchne, a tupost postav už vůbec(který idiot si položí rozbitou skleničku na zem hned vedle postele?). Ale i tak se podle mého jedná o takový klasický průměr, ale film měl na víc, takhle mi zbyla jen poloatmosférická naháněčka na kterou nejspíše rychle zapomenu. ()

destroy83

Tak tohle béčko je pro mě velkým překvapením na poli německého hororu. Svérázná studentka Lara se dozvídá, že celá její rodina měla smrtelnou autonehodu kdesi v Rumunsku. Celé jí to nejde z hlavy a tak se s přáteli vydá na cestu do Rumunska, kde zjišťuje strašlivou pravdu o svém otci. Navíc je nucena i se svými přáteli čelit děsivému výsledku humanitárního počínání svého otce ve formě zmutovaných a řádně krvelačných dětí. Pomocnou ruku ji podává mladá Rumunská dvojice, která se na všem evidentně zpočátku podílela. Celý snímek disponuje opravdu hutnou atmosférou a překvapivě slušnými hereckými výkony. Dočkáme se i gore scének, před kterými bohužel kamera většinou uhýbá, což je velká škoda. Vše je okořeněno i kapkou lesbické erotiky, která dodává snímku nádech starých poctivých béček. Spíše klipově snímající kamera dodává Bukarest Fleisch pekelné tempo, které nedává prostor ke zbytečným nudným sekvencím. Podtrženo sečteno, nakonec si snímek i tu čtvrtou hvězdu zaslouží. ()