Táta v nesnázích

Komédia / Rodinný
Česko, 2023, 12 h 12 min (Minutáž: 45–51 min)

Scenár:

Benjamin Tuček, Marek Matoušek, Radovan Snítil (viac)

Kamera:

Miloslav Holman

Martin Pechlát, Jitka Schneiderová, Agáta Kryštůfková, Štepánka Fingerhutová, Veronika Divišová, Petra Hřebíčková, Aneta Kernová, Bořek Slezáček (viac)

Petr, rozvedený padesátník a správce bazénu, zasvětil celý svůj život výchově tří dcer. Kvůli rodině se vzdal i kariéry úspěšného plavce. Viki, Laura a Alex už ale začínají žít vlastní, nezávislý život, a tak se konečně rozhodne věnovat víc sám sobě. Veden heslem „Padesát je nových třicet” se pustí do hledání lásky. Od jeho posledního rande ale uběhla spousta let, takže se bude muset vrátit do formy a nabýt ztracené sebevědomí. Zamiluje se, prochází zklamáním, přesto pokračuje v randění a doufá, že najde tu pravou. A aby to všechno bylo ještě složitější, jeho dcery, zkoušené životem a láskou, se jedna po druhé stěhují zpět do rodného hnízda a obrátí dům vzhůru nohama. (TV Nova)

Recenzie používateľa fafejt001 k tomuto seriálu (11)

Čestný tátovský (2023) (E01)

TAAAK   tohle  nevypadá  špatně .  Pechlát  se  tam  našel ,  holky  jsou  fajn  a  Petra  H.  je  nááářez .  A  také  je  fajn  ,  že  Štěpánka   a  Kryštof  hrají  zase  spolu  ,  jako  za  starých   časů  v  Devadesátkách . Jsem  zvědav  co  rozehraje  Vaněk  ,  jelikož  Lambora  má  útrum .  A  tak  je  to  spravne . Nebotˇ  kluci  od  těch  počítačů  ,  tedy  mnozí ,  jsou  často  mimo   realitu . Zato  otec  Petr  má  reality  až  moc . No  jsem  zvědav  na  to  jeho  nové  ,, děvče "  .  A  tak  tedy   otcům   zdaaaar . ()

Trable na třetí (2023) (E02)

Faktem je , že ta častá hudební vsuvka leze dost na nervy. Sice se pořád něco děje, ale ta nová známost otce už trochu přehrává.  Vrací se i třetí dcerka do společného hnízda  , mé počáteční nadšení trochu dopadlo , tedy  OCHLADLO .   A ta zážitková akce v tom podzemí s těma kostrama a tak dále  , byla zbytečná.  TAKŽE   ** a půl. Tak zatím zdar. ()

Hlavička (2023) (E03)

Myslel  jsem  si  , že  třetí  díl  to  pořádně  rozbalí .  AVŠAK  2x se    stěhovala    postel ,  pak  sex  v  autě  s  dcerou  kámoše  a  mejdan  u  Dorky  ,  která  začíná  být  místy  trapná ,  a  tam   proběhla  ona  HLAVIČKA . Čekal  jsem  o  něco  více  ,  leč  bohužel .  Tak  pouze  * a půl . Vypadá  to  ,  že  rozhodně  nejsem  cílovka .  A  tak  jsem   tomu  držel  palce .  No  nic .  To  už  tak  někdy  chodí .  Tuž  zdarec . ()

Suchý červen (2023) (E04)

CELKEM  to  ušlo . Hovor  z  lodi  dobrý ,  Regína R.  fajn  změna  ,  odvoz  sestry  z  klubu  dobrý  a návštěva  souseda na  večeři  také . Jen ta  držkatá  ,  tedy  pyskatá   jedna  ze  sester ,   mi  už  leze  silně  na  nervyyy .  NO  CHUDÁÁCI  RODIČE ,  CO  TO  MAJÍ  DOMA .  A  ta  Viki  je  fajn . Takže  * * a půl . ()

Sledovačka (2023) (E07)

To  nové  děvče  Petra ,  tedy  otce ,  má  opravdu  pěkné --oči . Konečně  si  užil  trochu  erotiky . Ségry  mají  stále  dobré  hlášky  a  Laura  se  rozvede ,   aby  se  mohla  znovu  dát .  Tuž  dobre  kurde ,  dobre . ()

Svatba (2023) (E08)

Zatím je to nejslabší díl . Matka  přijela  taxálem  z  Bruselu  -  scifi .  Ládˇa  se tam  nějak  nehodil  , scénka  s  nožem  u  dortu  -  divné  . Jen  osvěžení  souseda  Romana  ve  vodě  - dobré . I  ta  písníčka  k  závěru  byla  faaajn . No  a  jsme  v  jiným  stavu .  Takže  bude  porod  atd .  I když  porod  už  je  to  i  tak .  Seriál už  se  začíná   pomalu  natahoooovat . ()

Jiný kafe (2023) (E11)

Jo tak to až v tomto dile jsou  ty nové kolegyně Viki a holky v baru jak obiraji  chlapy o prachy. Mně už ty díly   se  nějak pletou. A Viki že sklepa povyšila na hlavní varicku kafe.  Porada byla také podivná  kolegyně, hlavně ta jedna, fakt Krááávy.  Milostná scéna Petra s tou lektorkou byla doufám tady.  Ten  si zase naběh.  Co bude dááál  ?? Opět asi akce v baru a nějaký asi zvrat v ději.  Jinak by to mělo velice klesající tendenci.  Tak zatím zdar. ()

Stěhování (2023) (E12)

Začíná být z toho taková slátanina.  To děvče od Romana , co ji přepsal auto  je fakt divná  a holky v baru , jak obiraji chlapy o prachy, velmi divné.  První tři, čtyři  díly byly celkem vtipné.  Teď už je to spíše trapné. Jo a ty kolegyně v nově práci Viki , to už  jsou úplné krávy.  Sorry.  Jak říkám, pomalu to začíná být kravina. ()

In flagranti (2023) (E14)

Šéf je poněkud   něčím  nadopován. Futr  se  kroutí   vlní  atd.  A  není  na  holky  . Viki  bude  dělat  tedy  společníci  .  Už  to  začíná  být kravina  . Taková  česká  telenovela  . Iveta  je  pěkná  svině .  Snad  na  ní  dojde  . ()

Přes čáru (2023) (E15)

Tak tohle byl dost dobrý díl . Pořád se něco dělo  a byly i nečekané zvraty . Tak dám vyšší hodnocení než obvykle . Asi nejlepší díl . ()

Táta v akci (2023) (E16)

Tenhle díl s tou nečekanou svatbou Viki byl dost divný . Začalo to  být trochu uhozené od  té    koupí prstýnku  po prohyřené  noci . A pak už to jelo . Ovšem to  přepisování  jmen a příjmení v kostelíku - vtipné !  A   ta písnička na svatbě od té nejmladší dcery Romanovi ,   byla  až dojemná . To je třeba  uznat . Pak ta scénka  s tím manželem a kytarou na Petrově hlavě , no trochu přehnané . No a setkání dvou sokyň v baře - DOBRÉ . Na závěr dilu společné foto a může se psát druhá  řada  . Za tento díl tak ** a půl *     Já bych  byl pro pokračování  .  . Tož tak  bych to viděl já  . ()