Dvojičky Roxy a Jane Ryanové (Mary-KateAshley Olsenové) sa vydávajú do New Yorku s cieľom splniť si svoje sny. Výborná študentka Jane chce získať štipendium na univerzite, kým jej rebelská sestra Roxy by tu rada odštartovala svoju hudobnú kariéru. Ale v New Yorku sa môže stať čokoľvek a veru sa aj stane! Sestry sú nútené čeliť problému, ktorého súčasťou je nahnevaný policajt, pašerák a dvaja „sympaťáci“. Dievčatá si uvedomia, že keď sa dostanú do ťažkostí, jedna druhej si môžu byť tým najlepším priateľom a spojencom. (TV Markíza)

soukyd33

Každý ví, že se na to koukal jen kvůli dvojčatům. 😄 Jako mladší jsem tento film viděl ve škole. Byla to docela sranda. Film je prý rodinná komedie, ale ten názor se ne všude hodí. Pro děti to úplně není. Soundtrack TOP. Jízda v New Yorku je ale super. Poznámka: Princ nejezdí na bílém koni, ale... 👀 Hvězdiček 3 ()

Rathe

Skvělá komedie se sestrami Olsenovými v New Yorku. A já jsem si tuhle jízdu NY parádně užil. Tady nejde o nějaké herecké výkony. Jde tu o to, aby se divák bavil. Sakra. Je mi moc líto, že sestry Olsenovy dopadly tak, jak dopadly. Jo, jo, drogy zruinují každého. ()

K4sum1

Olsenky jsou jedna část z mnoha v mém dětství a konkrétně tento film je mým nejoblíbenějším od nich. Možná je to kvůli klukům od Simple Plan a nebo možná tím, že je to zkrátka sranda. Mimochodem, dřív jsem to tak nevnímala, ale teď když sleduji Conana, mám na Andyho úplně jiný pohled :D ()