Paulie Go!

silentname

"Paulie Go! sa ukázalo byť skutočne veľmi príjemnou komédiou. Takým trošku iným road-trip filmom, kde sa Paulie rozhodne ukradnúť dodávku a nájsť profesora, ktorý odmietol jeho žiadosť pracovať v jeho laboratóriu a pomôcť s jeho výskumom. Počas tejto cesty sa stretne s mladou dievčinou menom Avery, ktorá sa mu rozhodne v jeho projekte pomôcť, keď nejakým spôsobom pomôže aj on jej s jej youtube kanálom o love rýb. Film podľa mňa v sebe ukrýva pár dobrých prekvapení a postavy ma celú dobu úprimne bavilo sledovať. Je to síce jednoduchý a ľahký oddychový film, no na druhú stranu občas také človek potrebuje pozrieť. Pamätný je pre mňa aj doktor, ktorý má potrebuje naťahovať slovíčka, aby tomu dal vážnosť. V štýle: "You couuuuuuuuld, but that wouldn´t be goooooooood". Film ma v určitých momentoch dokonca aj veľmi príjemne prekvapil. Ako napríklad aj odhalenie ohľadom profesora (nebudem prezrádzať... ale povedzme, že má tiež nejaké svoje tajomstvo), ktoré bolo skutočne "Outstanding." Je fajn, že film nepotrebuje do toho dávať romancu, že vzťah medzi Pauliem a Avery podľa mňa ostane skôr priateľstvom a obaja budú schopní sa posunúť niekam vo svojom živote. Je to príjemný oddychový film, ktorý ma úprimne bavil a fungoval. A myslím si, že stojí za to si ho aj čeknúť. Hodnotenie: B+ ()