community

Zvláštní film, žádná pořádná zápletka, emoce. Takové nějaké celé umělohmotné. Začínám mít pocit, že používají  vzorce nebo co. Jako když dříve byl motiv v "Hádej kdo přijde na večeři" bomba. Dnes je nemístné, pokud nebude zdůrazněna barevná rozmanitost. Je to směšné, je to smutné, je to nutné - asi.. Problém manažerů, a tzv. střední třídy, je lépe zpracován ve filmu  The company men. Tady působí podivně. Dlouho se vůbec nic neděje, tak tam prsknou zdravotní problém hlavní postavy  a poté následuje happyend. Obě hlavní postavy hrají příšerně. No,  kvůli objektivitě, ti starší nejsou o moc lepší. Dokonalá tvář  nemusí znamenat  herecký talent, ale u 25 letého herce by se snad už mohl projevit, pokud tedy kromě slavného jména, něčím takovým disponuje. Dokoukáno, ale hrozilo, že usnu. ()

Aljak

Aj keď príbeh pôsobil dosť prvoplánovo a očakávane, tak sa na to napokon dalo pozerať. Najviac však tomu dopomohol veľmi príjemný vizuál, a taktiež Sydney Park v hlavnej úlohe. Inak to išlo všetko tak ako sa dalo čakať, dialógy boli klasické, impulzívne správanie detto. Napriek tomu si myslím, že na tejto zápletke sa dala postaviť aj lepšia romantická dráma. Takto je to na 2* ()

zsn

Veliký potenciál - ukázka dvou lásek, mladé a věkem prověřené, avšak stavěné na stejných pilířech - kdysi mladé lásky. Bohužel, Kruger je děsná herečka, nemám ji ráda. Hero Fiennes, ač stále mladičký, opět zde působí vyspěle. Milostné scény má holt chlapec v krvi :-D Filmu něco ale chybělo... ()

xxxLussyxxx odpad!

96 minut zabitého času, strašná nuda! Čekala jsem asi něco jinýho? Děsně nevyužitý potenciál, strašný scénář, strašní herci... Hero mám ráda z After, ale co předvedl tady byla fakt katastrofa, žádné emoce, fakt žádný, nic jsem mu nevěřila, jen se tak hezky koukal a to bylo všechno. Fakt totální ztráta času. ()