OKTAGON 31: Pirát vs Kincl

(relácia)
  • Česko OKTAGON 31: Pirát vs Kincl
Športový
Česko / Slovensko, 2022

Pirát vs. Kincl v souboji o titul střední váhy v O2 areně! Zůstane „Pirát“ sedět na svém trůnu, nebo započne vláda nové hvězdy OKTAGONU Patrika Kincla? „V OKTAGONU je nový král!“ říká suverénně Patrik Kincl, který si rovnou jde pro titul ve střední váze, čímž chce dostat do kouta i zraněného Karlose Vémolu. Prozatímní šampion „Pirát“ Krištofič trénující pod Attilou Véghem je však ve formě, v jaké jsme ho prý dosud neviděli, a slibuje Kinclovi knockout. Je odhodlaný všem dokázat, že opasek mu náleží právem a zůstane mu, ať se mu do cesty postaví kdokoli... Druhou titulovou bitvu o prozatímního šampiona lehké váhy a příštího vyzyvatele Buchingera svede hladový Rony Paradeiser proti šampionovi World Fighting League Keitovi, který na OKTAGONU 29 předvedl peklo a rozbombil Ryšavého. Uzdravený a natěšený Vlasto Čepo jde do souboje kovadlin s brazilským KO zabijákem Silvou, který ze 7️ výher uspal 6️ soupeřů. Rozhodnutí na body tady nečekejte! Rozjetého „Gameovera“ Polívku čeká po Spicelym a Bryczekovi životní výzva – šampion pěti MMA organizací, francouzský rváč „Da Killa Kid“ Lohoré, jenž prohlašuje, že Polívku sfoukne jak svíčku. A těšit se můžete na vaše další oblíbence, jejichž výkony v poslední době vás všechny zvedly ze sedaček – Bahníka, Farkaše a Lengála. (Oktagon MMA)