Rok 2140. Hrozný virus vyhladil 99,9 % mužské populace planety. Nyní téměř všechny ženy na Zemi žijí v high-tech ekologických osadách daleko od velkých měst s obnovitelnou energií, možnostmi dělat, co chtějí, včetně vědy a biohackingu, jógy a seberozvoje. A přeživší muži jsou nuceni buď degradovat, žít na zbytcích bývalé civilizace, nebo se stát „udržovanými ženami“. Reprodukce nyní probíhá pomocí umělého oplodnění a v novém světě se rodí pouze dívky. (dablik35)

FortKnox

První série nemá chybu, druhá už je viditelně slabší. Užívejte si sexistického humoru, politické korektností a Rusek bez podprsenky. ()

wauhells

Toto dílko je naprosto neotřelé a ruský způsob humoru je fakt svérázný. Je to i docela výstižné, jak může dopadnout svět Greendealu i s Gretou...spousta pasáží je přesně poplatná na současnou, v mnoha směrech úplně pitomou dobu. Od chlastu, perverze, sexu až po přemrštěnou a nesmyslnou ochranu "Nového světa". A také jak může skončit přehnaně podlézavá politická korektnost, směrem nejen k genderu. Naprosto neuvěřitelná je scénka, kde lidé chodí prdět do speciálních kabinek, které jsou rozmístěné venku , aby svými pšouky nepoškozovali životní prostředí! OMFG!! Velmi dobře se tady vyřádili designéři, exteriéry i interiéry jsou skvělé, ale ještě lepší jsou kostýmy, které výstižně dokreslují povahy postav a u dívek citlivě a nikoliv bombasticky zvýrazňují erotično... Připomíná to svým způsobem Sexmisi, ale je zde navíc jako bonus nejen spousta krásných dívek. Rozhodně nejsem zklamán, i když mám raději svižnější tempo. Tak snad jsem nenapsal spoiler. A děkuji Piorunovi za české titulky. Cca v polovině roku 2024 by měla spatřit světlo světa třetí série. ()

augustin43

je to nápadité, vtipné a nikdy jsem nic podobného od Rusů neviděl. Exteriéry, výprava vynikající,  střízlivá vkusná, nápaditá. Dnes takový seriál působí jak z jiné planety. ()