Moja lepšia polovička

• Česko Má lepší polovička (viac)
všetky plagáty

Britský fanoušek Mark, který se právě oženil s Američankou Holly, jí nabídne romantickou svatební cestu do Portugalska. Taktně ovšem pomlčí o tom, že se tam právě koná fotbalový turnaj a on má vstupenku na zápasy britského týmu. Ustojí novopečené manželství tuhle vášeň? (oficiálny text distribútora)

Enšpígl

Jelikož oficiální text distributora není příliš velký zkusím ho doplnit z pozice prvního komentáře : Tenhle film je braný jako fotbalový zápas mezi mužem a ženou / manželi / o to kdo si na dovolené / svatební cestě / prosadí svou představu o travení volného času. Muž / manžel / má tři lístky na ME ve fotbale v Portugalsku na zápasy Anglie ve skupině na kterých rozhodně nechce chybět. Jeho žena má však zcela jinou představu o svatební cestě. Pak už jen sledujeme urputnou snahu manžela, jak oznámí své ženě, že jde na fotbal .Celou dobu tyto situace pro nás ještě navíc komentují dva přiblblý komentáři a podle toho kdo jak se zachoval narůstá i skóre obou protihráčů- manželů . No ten můj obsah asi filmu spíše ublíží:).Tak tedy komentář: O slově drama zde nemůže být ani řeč, film je jasná romantická komedie s velkou převahou slova romantická ! Někomu asi nebudou sedět, ale hodně dobrý nápad byl zařadit tam dva komentátory, co nám okecávaj kdo momentálně boduje ve vztahu. Film je docela originální a poměrně zábavný i když konec je znám dlouho dopředu . Nemohu se ubránit dojmu,že mě čas ve společnosti tohoto filmu utekl úplně v poohodě. Ženský, neberte nám ten fotbal, vždyt už všechno ostatní jste nám sebrali:). Na druhou stranou mám-li si já vybrat mezi sexem a poznáváním cizích krajin a nebo pobytem mezi anglickými fans asi bych měl jasno. Kdo má rád fotbal a nebo Portugalsko a nebo kdo je manželka fotbalového fanatika , klidně tam si dodejde 4*. ()

dobytek

To jsem se zase nachytal... Kouknu na čsfd, co dávaj v televizi a vidim: drama, Velká Británie a navíc v tom hraje Vinnie Jones a ten typ z Human traffic - Hmmm, to vypadá docela lákavě. Zapnu bednu a nechápu. Jaký drama? Vždyť je to nějaká romantická ptákovina. Já romantický filmy nemam rád, takže jsem z toho opravdu moc nadšenej nebyl. Občas nějaká vtipná hláška dvojice "komentátorů", jinak nic. Sice jsem to dokoukal do konce, ale podruhý to rozhodně vidět nemusim. ()

Pítrs85

Tohle nám, my ladies, fakt nedělejte, nikdy nikdy nikdy nás nenuťte si vybrat, protože tady nějaká Sophiina volba? Pff, čajíček :-) A... Engeléénd Engeléénd Engeléééénd! (Jo jinak film docela dobrej, Portugalsko krásná země, v době konání EURO 2004 ještě hezčí, pár Dyer-Kearney (i když ona vypadala tak trochu jako jeho máma... nebo aspoň jako jeho starší sestra) tu chemii mezi sebou docela měli, no a Vinnie Fuckin' Jones zabiják as ever. Jen ti dva komentátorští dementi totálně zbyteční. Ale filmeček docela originální, romantíka a happy end jak vyšitý, no neberte to. A distributore- britského týmu? Jako fakt?). ()

bogomira

Netradiční námět, netradiční zpracování, trochu netradiční romantická komedie. Až na jednu pasáž, která se tam jakoby nehodila celkem příjemnej filmeček, kterej docela pěkně plyne. ()